Almanya‘nın başkenti Berlin, kendine has eğlenceli hareketliliği ve mesafeli duruşu, gözde müzeleri, kültür sanatın nabzını tutan etkinlikleriyle yıl boyunca pek çok genci ağırlayan popüler bir kent. Hipsterların ve girişimcilerin dolup taştığı kent eğlenmeyi bilenlere çok şey vaat ediyor.

Son derece zengin tarihi, modern görünümü, gece hayatı, müzeleri, Berlin Duvarı, kiliseleri, sanat galerileri ve alışveriş merkezleriyle tüm dünyadan turist ve gezginleri kendine çeken ilginç, büyük ve eğlenceli bir şehir. Sokak sanatının renkleri, dans gösterilerinin en güzel örnekleri ve her yerde karşınıza çıkan yaratıcılığı ile modern şehri keşfedin. Bu güzel kente bir seyahat planlıyorsanız, kentin görmeniz gereken belli başlı sembol adreslerini mutlaka not edin.

 

Eyobus Avrupa Turu / Berlin

 

İkinci Dünya Savaşında ağır bombardımana maruz kalan, 28 yıl boyunca Utanç Duvarı olarak adlandırılan Berlin Duvarı ile ikiye ayrılmış şehir, kısa sürede kendini toparlayarak Avrupa’nın sayılı modern şehirlerinden birisi olmuş. Büyük meydanları, geniş caddeleri, görkemli binalarıyla Berlin, moda, sanat, kültür, politika ve alışveriş gibi birçok alanda gezginlerin ilgisini çekmekte, her zevkinize uygun bir tur yaşayabilirsiniz Berlin’de. Berlin’de gezilecek birçok merkezi meydanın yanı sıra, Savaş müzeleri Anıt mezarlıklar ve ünlü alışveriş caddeleri bulunmakta. Bunlardan en popüler olanı Alexandr Platz, çevresindeki mağazalar ve meydanın tarihte bir çok gösteriye ev sahipliği yapmasıyla ünlü. Şehrin gelişmiş toplu taşıma ağını kullanarak birçok müze ve turistik aktiviteye hızlı ulaşma imkânı da bulabilirsiniz.

 

Eyobus Avrupa Turu

 

Berlin sokaklarında müziğin ve leziz yemeklerin doyulmaz tadını keşfettikten sonra turistik yerleri ziyaret edip, şehrin muazzam kültürel dokusunun ve tarihi zenginliğinin keyfini çıkarın. Berlin, bu zamana kadar yaptığınız seyahatler arasında fark yaratacak bir şehir.

Nasıl yardım edebiliriz?

Eyobus Avrupa turu ya da Kuzey Avrupa Turuna katılmak istiyorsunuz ancak aklınızda bazı sorular mı var bunu için S.S.S Bölümüne göz atabilirsiniz.