Aslı Görgülü

Aslı Görgülü
Akdeniz Üniversitesi – Maliye
asliigorgulu@gmail.com

Güler yüzlü ve gerçekten anlayışlı bir ekiple karşı karşıya olduğumuzu henüz tur başlamadan önce anlamıştım. Başvuru süreci boyunca sorduğum her soruya ilgiyle ve bütün samimiyetleriyle cevap veren bir ofis ekibiyle iletişim halindeydim. Ödemelerin isteğe göre taksitlendirilmesi veya tek seferde ödenmesi gibi kolaylıklarla ödeme sürecinde de bu işi sadece para için yapmadıklarını anlamıştım. Bütün süreç boyunca ciddiyet ve samimiyet gibi çok önemli iki unsuru bir arada kullandıklarına ve profesyonelliklerine şahit oldum.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Bir çok tura nazaran gezilecek yerleri ve buralar için ayrılacak süreleri aceleci ve gitmiş olalım mantığıyla değil de keyfini sürebileceğiniz bir şekilde, bütün tecrübeleriyle ince ince ayarlayan ve sizi de hemen içlerine alacak olan kocaman bir arkadaş grubu Eyobüs ekibi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Otobüs yolculuğunun zor olacağı endişesini taşıyanlar için samimi bir cevap vermek gerekirse inanın belim ağrıdı, ayağım uyuştu ama kırılmadığı kopmadığı sürece umrumda bile olmadı, kafanızı çevirip yolu bile izleseniz aklınıza gelmeyecek detaylardı bunlar, zaten hiçbir yolculuğumuz da fiziksel olarak bizi çok yoracak uzunlukta olmadı bunun için konaklamalar hemen bizi konfora kavuşturup yola hazırlanmamız ve dinlenmemiz için mükemmel bir şekilde ayarlanmıştı. Demem o ki biz Eyobüs ile ruhumuzun bir tozunu aldık ama daha bitmedi siz de en yakın zamanda bu temizliğe başlayın.

Eyobus Yolcu Görüşü