• Atatürk Evi Müzesi

  Bir yandan Bizans mimarisi, bir yandan Osmanlı ve Doğu kültürü arasına sıkışmış İzmir’i anımsatan Ege Şehri Selanik. Şüphesiz bizi en heyecanlandıran noktası ise Atatürk Evi Müzesi.
  1
  YUNANİSTAN SELANİK
 • Büyük İskender Meydanı

  Büyük İskender’in şehri Üsküp’ün son yıllarda yüzlerce heykele ev sahipliği yapıyor. Kafanızı çevirdiğiniz her noktada heykeller görmek mümkün, en görkemli ve heybetlisi ise Büyük İskender Heykeli.
  2
  MAKEDONYA ÜSKÜP
 • Kalemegdan

  Tuna ve Sava nehirlerinin birleşim noktasını tepeden gören parkta, gün batırırken sarı, turuncu ve kırmızının tüm tonlarını göreceksiniz. Oldukça zengin tarihin yanında, batan güneşin kızıllığını sunuyor.
  3
  BELGRAD SIRBİSTAN
 • Özgürlük Köprüsü

  Art Nouveau mimarisinin Dünyadaki en iyi temsilcilerinden olan bu Köprü adeta Budapeşte’nin sembolü olmuş durumda. Yeşil Rengi ile şehre farklı bir dokunuş yaptığı kesin.
  4
  BUDAPEŞTE MACARİSTAN
 • Stephans Kilisesi

  Sanat ve Müziğin kalbi Viyana’da 230 bin cilalı taş ile yapılmış, mimarisiyle ve ambiyansıyla sizi etkileyecek bir sanat harikası. “Orta Çağ Dokunuşu”
  5
  VİYANA AVUSTURYA
 • Cumil

  Bratislava’nın en popüler heykeli. Ünü bu kadar fazla olunca, hikayesi de oldukça fazla.
  6
  BRATİSLAVA SLOVAKYA
 • Old Town

  Amerikan aktris Marion Ross’a göre “90’ların Paris’i”, ünlü romancı Franz Kafka’ya göre ise “Gitmene izin vermeyen, sert pençelere sahip küçük ve sevgili bir anne”
  7
  PRAG ÇEKYA
 • Doğu Yakası Galerisi

  Spree Nehri boyunca uzanan 46 kilometrelik Berlin Duvarının en büyük kalıntısı şimdiki dönemde sanatçılar tarafından resimlendirilmiş. “Utanç Duvarı” olarak anılan duvar, şimdilerde birbirinden farklı anlamları barındıran eserlerle örtülü.
  8
  ALMANYA BERLİN
 • Giethoorn

  Avrupa’nın belki de en büyüleyici yerlerinden biri, tam bir Hobbit Köyü. Motorlu araç yok, zaten taşıtınız olsa dahi kullanabileceğiniz bir yol yok. Tüm ulaşımsa elektrikli teknelerle yapılıyor.
  9
  GIETHOORN HOLLANDA
 • The Grand Place

  Avrupa Birliğinin başkenti olan şehrin kalbi, aynı zamanda çevresindeki tatlıcı ve atıştırmacılarıyla ünlü. Çikolata, Waffle, pralin, midye, bira…
  10
  BRÜKSEL BELÇİKA
 • Fransız Rivierası

  Nice Fransız Rivierası denilince belki de en gözde şehri. Akdeniz sahillerindeki ünü almış başını gidiyor.
  11
  NİCE FRANSA
 • Pablo Espanyol

  Akdenizin sıcaklığının Latin tarzı dokunuşlarıyla Avrupa da hayat bulmuş hali. Eski Roma şehir sistemi olan ızgara yöntemiyle milimetrik olarak tasarlanmış şekilde ve de düzenli.
  12
  BARCELONA İSPANYA
 • Marina

  Dünyanın en küçük 2. Ülkesi olan Monte Carlo için lüks en sıradan şeylerden biri. Şehirdeki en yaygın arabaların Ferrari, Masserati, Rolls Royce ve çok daha fazlası.
  13
  MONTE CARLO MONAKO
 • Kolezyum

  Adeta bir açık hava müzesi. Yanınızdan geçtiğiniz her şey 2000 yaşından fazla olabilir. Kolezyum’da 2000 yaşını geçen ihtişamlı yapılardan biri.
  14
  ROMA İTALYA
 • Sistina Şapeli

  Dünyanın en küçük ülkesinin ihtişamı ve heybeti şaşkınlığınızı bir miktar arttırabilir. Derinliklerine indikçe de hayranlığınızı da kazanmayı başaracaktır.
  15
  VATİKAN İTALYA
 • Bled Gölü

  Gök mavisi ile yemyeşil doğasının Alplerle buluştuğu doğa harikası. İçinize huzur veren, doğaya karşı minnet duygunuzu arttıracaktır.
  16
  BLED GÖLÜ SLOVENYA
 • ZAGREB

  17
  HIRVATİSTAN ZAGREB
 • Nevski Katedrali

  Doğu Roma ve Osmanlı izleri arasında sıkışıp kalmış, bohem havasıyla köklü geçmişini size hissettirecektir.
  18
  SOFYA BULGARİSTAN
AVRUPA TURU
1.590 €
1.490 €
Peşin Ödeme +
Erken Kayıt Avantajı
1 YUNANİ S T AN 1 MAKEDONYA 2 SIRBİSTAN 3 MACARİSTAN 4 AVUSTURYA 5 SLOVAKYA 6 ÇE K CUMHURİYETİ 7 ALMAN Y A 8 HOLLAN D A 9 BE L ÇİK A 10 F R AN S A 11 İS P AN Y A 12 MONA K O 13 İ T A L Y A 14 V A TİKAN 15 S L O VEN Y A 16 Z A GREB 17 BU L GARİ S T A 18
 • Birbirinden farklı hikayelerle 19 günde, 18 ülke ve 22 şehri keşfetmeye hazır mısın?
 • Hep gitmek istediğin ülkelere sadece 18-35 yaş arası gençlerle keşfedebilirsin.
 • Avrupayı Özgürce Keşfet!
Genel Bakış

GENEL BİLGİLER

Otobüsle Avrupa Turu Eyobus farkıyla 1590 €’dur.
1 Ocak 2021 tarihine kadar sınırlı sayıda erken kayıt indirimi 50 €’dur. Ayrıca peşin ödeme indirimi 50 €’dur.
Erken kayıt indirimi ve peşin ödeme indirimi ile birlikte toplamda 100 €’luk indirim hakkına sahip olursunuz.
Bu sayede tur ücretiniz 1490 €’ye düşmektedir.

Eyobus’ın daha önce 45 farklı tarihte 70 otobüsle tamamlamış olduğu Otobüsle Avrupa Turu Programı'nda; Avrupa’nın en gözde şehirlerinden, en gizli saklı kalmış güzelliklerine özgürce keşfetme fırsatı bulacaksın. Hiçbir ekstra ücret ödemeden, sadece 18-35 yaş arası gençlerle bu maceraya katılmaya ne dersin?

Ayrıca Eyobus’le tüm konaklamalar 2 kişilik odalarda.

Şimdi Avrupa’yı keşfedip özgürlüğü yakalamanın tam zamanı. Bu macerada yerini ayırtmayı unutma!

ROTAMIZ

Yunanistan Selanik
Makedonya Üsküp
Sırbistan Belgrad
Macaristan Budapeşte
Avusturya Viyana
Slovakya Bratislava
Çek Cumhuriyeti Prag
Almanya Berlin
Hollanda Amsterdam,Giethoorn
Belçika Brüksel
Fransa Paris
İspanya Barselona
Monako Monte Carlo
İtalya Roma
Vatikan
Slovenya Lübyana, Bled Gölü
Hırvatistan
Bulgaristan Sofya

DETAYLAR

Avrupa Turuna neler dahil?

Ulaşım

Avrupa turunda 2020 Model Mercedes Tourismo araçlar ile rahat ve konforlu bir yolculuk

Konaklama

Avrupanın en gözde şehirlerinde 8 gece kahvaltı dahil konaklama: İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Macaristan, Makedonya, Çekya, Slovenya

Sigorta

TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve tam kapsamlı seyahat sağlık sigortası

Panaromik Rehberlik

Tur öncesi yol rehberiniz Eyoblog ve Koordinatörler tarafından ön bilgilendirme

Araç içi ikram

Araç içerisinde sıcak su, çay, kahve ve soğuk su ikramları

Bagaj Standartları

Avrupa turunda bütün katılımcıların yanlarında 1 adet orta boy bavul(65*40*25*) ve araç içine 1 adet sırt çantası

Avrupa Turuna neler dahil değil?

Yeme-İçme

Otel kahvaltıları hariç, bütün bireysel giderler

Müze & Ören Yerleri

Müze giriş ücretleri

Gümrük Harçları

Yurt dışı çıkış harcı

Vize

Çok Girişli Schengen Vizesi 160 €

Eyobus Vize Sigortası (Opsiyonel)

Vize reddi durumlarında kesintisiz iade hakkı (50 Euro)

DETAYLI PROGRAM

İstanbul Oryantasyon Toplantısı
10:00
Avrupa Turu Yolculuğumuz öncesinde yolcularımız arası uyumu hızlandırmak, yolculuk sırasında yabancılık çekmemek, güzergah konusunda ön bilgilendirme edinmek ve yaşayabileceğimiz tecrübeler hakkında kısa bir ön bilgi edinmek amacıyla, yolculuğa çıkmadan önce bir oryantasyon toplantısı düzenliyoruz. İstanbul’da merkezi bir noktada, salonda yapacağımız bu oryantasyon toplantısının ardından bütün Eyobüs ailesiyle birlikte araçlarımıza yerleşiyor ve 20.00’de yolculuğumuza başlıyoruz.
İstanbul - Selanik 650 km
10:00
Selanik Atatürk Evi Müzesi: İlk durağımız ve bizim için Avrupa Turu başlangıç noktamız olarak kabul ettiğimiz yer olan Ata’mızın evi ile başlıyoruz. Burası aynı zamanda Türkiye Başkonsolosluğu olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda turumuzun gerçek anlamda başlangıç noktası olarak da burayı kabul ediyoruz.
11:00
Atamızın ziyaretinin ardından koordinatörlerimizin yönlendirmesiyle, aynı cadde üzerinde bulunan Yunanistan’ın en büyük kilisesi Aziz Dimitrios Kilisesi’ni (Aya Dimitrios) ziyaret ediyoruz.
12:00
Selanik Sahili & Beyaz Kule Koordinatörlerimiz size İzmir’in Kordon’unu anımsatan, Selanik’in hoş sahil yoluna kadar eşlik ediyor. Bu güzergâhta görmemiz gereken bir diğer tarihi eser Beyaz Kule’yi de ziyaret ettikten sonra, kendimizi öğle yemeği için Selanik sahilinde buluyoruz. Sahil boyu güzel restoranlar, en taze balık ve balık ürünleri ile bizleri bekliyor olacak. Kızarmış Kalamar (Kalamari) ise en çok tercih edilen ve sevilen deniz ürünü.
14:00
Güzel bir öğle yemeği ardından ikinci durağımız Üsküp (Skopje) yolculuğumuz başlıyor.
Selanik - Üsküp 250 km
17:00
Tüm gümrük işlemleri ve yolculuğumuzun ardından Üsküp’e varıyor, direkt olarak otelimize geçiyoruz.
19:00
Yerleşmemizin ve dinlenmemizin ardından, koordinatörlerimiz eşliğinde Üsküp şehirini keşfetmeye doğru yola dışarı çıkıyoruz. Üsküp meydanındaki Büyük İskender Heykeli ve şehirde neredeyse 1000’e yakın heykeli geçtikten sonra Türk Çarşısı bölgesine doğru yürüyoruz. Üsküp akşamları oldukça keyifli olduğundan, insanlar gece yarısına kadar Makedonya Meydanı ve çevresinde yürüyüşteler. Meydanın çevresinde bulunan kafelerde ve barlarda Latin dans partileri gibi etkinlikler sıkça yapılıyor ve geç saatlere kadar devam ediyor.
20:00
Akşam yemeğinde ise ünlü Üsküp Köftesi var. En sevilen akşam yemeği menüsü ise: Üsküp Köfte, Şopska ve Triliçe
Üsküp - Belgrad 450 km
09:00
Otelde kahvaltı saatimizin ardından, yolculuk hazırlıkları başlıyor. Valizleri araçlara yerleştirip check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından 11.00’de Üsküp’ten ayrılıyoruz. Üsküp’ten Belgrad’a yeşil ile bürünmüş yollarda bizi 2 adet sınır kapısı bekliyor olacak. Yolculuk boyunca ise koordinatör eşliğinde iletişim ve otobüs içi oyun etkinlikleri başlıyor.
18:00
Beyaz şehir olarak bilinen Belgrad’dayız. Dilerseniz koordinatörlerimiz eşliğinde Belgrad Kalesi’ne (Kalemegdan) doğru yürüyüşe geçip Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği noktada gün batımını izleyebilirsiniz. Dilerseniz de Nikola Tesla müzesine gidebilirsiniz. İlerleyen saatlerde “Knez Mihalijova” caddesinden geçerken birçok sokak sanatçısı tarafından yapılan canlı müzik ve sanat performanslarına eşlik edebilirsiniz. Bu Avrupa’nın en büyük ikinci yaya caddesi. Bu caddenin sonunda Cumhuriyet Meydanı ve onun etrafına çevrelenmiş dükkanları, mağazaları gezebilirsiniz. Akşamları ayrı bir güzel olan Belgrad’da güzel ve hareketli bir gece geçirmek isteyenlerin uğrak yerinin “Scadarlija” bölgesine gidip arnavut kaldırımlı yollara atılan masalarda, balkan ezgileriyle birlikte balkan lezzetlerini deneyebilirsiniz.
02:00
Hareketimizden yarım saat önce toplanma noktamızda hazır bulunup araçlarımıza yerleşiyoruz, Üsküp’te uyandığımız günü Belgrad’da sonlandırıyoruz.
Belgrad - Budapeşte 400 km
10:00
Budapeşte’de bizi Tuna Nehri’nde kırılan gün ışığıyla birlikte, köprülerinin güzelliğiyle dillere destan bir sabaha başlıyoruz. Bu güzelliği tepeden kuş bakışı görmek için Citadella (Galler) Tepesine çıkıyoruz. Şehri Buda ve Pest olarak ikiye bölen Tuna Nehri, panaromik olarak adeta ayaklarınızın altında.
11:00
Bir sonraki durağımız Balıkçı Tabyası’yla birlikte şehrin Neo-Gotik mimariden izlerini ve manzarasını göreceksiniz. Biçim bakımından bir kaleyi andırsa da yapımındaki tek amaç kente estetik değer katmakmış.
12:00
Şehrin bir diğer sembolü olan Kahramanlar Meydanı’na araçlarımızla hareket ediyoruz. Bu meydan, Macaristan tarihine etki etmiş bütün liderlerin heykellerini ve de hayatlarından birkaç tasviri göstermektedir. Bu meydanı inceledikten sonra hemen arkasında yer alan Varos Liget şehir parkına kendinizi atıp nehrin tadını çıkarabilir, hayvanat bahçesini ya da Modern Sanatlar Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.
14:00
Budapeşte keşfimizi devam etmek üzere yarıda kesiyor ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Otele giriş yapmamızın ardından ufak bir dinlenmeye ihtiyacınız olacağı kesin ancak Budapeşte’nin bir de gece görülmesi gerekmekte. Koordinatörlerimizin ve Eyoblog yönlendirmesiyle küçük planlar yapıp kendinizi bu eşsiz şehrin kucağına atabilirsiniz. Muhteşem fotoğraflar çekineceğiniz Özgürlük Köprüsü, Buda ve Peşte arasında ilerleme fırsatı sunan eşsiz Tuna’da süzülen tekneler, paprikası ve birçok yerel yiyeceğiyle Kapalı Pazar, eğlenceli gece kulüpleri, görkemli Parlamento Binası ve birçok sokak eğlencesi mevcut. Ayrıca “margitsziget” adasını elektrikli scooter, bisiklet gibi araçlarla keşfedebilir yada Tuna Nehri üzerinde teknelerle tura çıkabilirsiniz.
09:00
Otelde kahvaltı saatimizin ardından, yolculuk hazırlıkları başlıyor. Valizleri araçlara yerleştirip check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından 10.00’da Budapeşte’den ayrılıyoruz. Bugün turun özel günlerinden biri çünkü kahvaltıyı Budapeşte’de yapıp, öğlen yemeğini Viyana’da, akşam yemeğini ise Bratislava’da yiyoruz.
Budapeşte - Viyana 250 km
09:00
Avrupa’nın kültür ve sanat başkentine merhaba diyoruz. İlk olarak şehrin görkemli saraylarından biri olan Belvedere Sarayı ile başlıyoruz. Ünlü “the kiss (öpücük)” eseri de burada yer alıyor.
14:30
Şehir merkezinde ise ilk durağımız koordinatörlerimiz ile birlikte şehrin kabinde bulunan Stephanasolatz meydanındaki Aziz Stephans Kilisesi. Alışveriş mağazalarının ve kafelerin bulunduğu Graben Caddesi’nden yürüyerek içinde Mozart heykeli bulunan Burg Parkı’na ev sahipliği de yapan Hofburg İmparatorluk Sarayı’nı ziyaret edebilirsiniz. Bu sarayın ardından Schonbrunn Sarayı’nı, Hunterwasser Renkli Evleri’ni görmek isteyebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde karnınızı doyurmak için Avusturya Mutfağı denince aklımıza gelen Schnitzel’in tadına bakabilirsiniz. (En ünlüsü: Figlmüller) Son olarak da Viyana’ya gidip klasik müzik dinlemeden olmaz diyorsanız, şehir merkezinde gidebileceğiniz bir klasik müzik konseriyle kulaklarınızın pasını silebilirsiniz.
19:00
Viyana’dan ayrılıp, Bratislava’ya doğru yola çıkıyoruz.
Viyana - Bratislava 80 km
21:00
Viyana’dan 1 saat uzaklıktaki bir diğer başkente, Bratislava’ya varıyoruz. Slovakya’nın yarım milyona yakın nüfusuyla en çok turist çeken bölgesi. Arnavut kaldırımlı sokaklarına yayılmış kafeleri, küçük ara sokaklarıyla ve Cumil Schöner Naci ve Napolyon gibi heykelleriyle popüler olan, sevimli bir şehir burası. İndikten sonra dilerseniz koordinatörlerimiz eşliğinde şehrin işlek caddelerinden ve meydanlarından geçip Bratislava Kalesi’ne çıkabilir ve Tuna Nehri ile süslenen bu güzel kenti bir de tepeden ve ışıklı haliyle görebilirsiniz. Ardından Bratislava şehrinin hareketli sokaklarında yürüyüş yapabilir, şehir merkezinde sizi karşılayacak ilginç heykellerle fotoğraf çektirebilir ya da bir Slovak yemeklerinin tadına bakabilirsiniz.
02:00
Bratislava’dan, masal şehri Prag’a doğru ayrılıyoruz.
Bratislava - Prag 350 km
09:00
Sabah gözlerimizi Masallar Şehri ve Altın Şehir olarak bilinen, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Prag’da açıyoruz. Araçlarımızdan ayrılıp dilerseniz koordinatörlerimiz eşliğinde küçük bir Prag turu yapabilirsiniz. Tarihte Çekoslovakya’nın ilan edildiği, adını Bohemya Kralı Wenceslas’tan alan tarihi ve son derece hareketli olan meydandan geçerek Orta Çağın gizemini ve karamsarlığını hissedebileceğiniz Eski Şehir Meydanı’na çıkabilirsiniz. Meydana çıkmışken 15 yy.’da yapılan ve üzerinde 12 Havari heykeli bulunan şehrin en önemli simgelerinden Astronomik Saati görme fırsatı bulacaksınız. Her saat başında saatin mekanik gösterisini izleyebilirsiniz. Şehir turunuz boyunca ünlü Prag tatlısı olan Trdelnik’i denemelisiniz. Dilerseniz koordinatörlerimiz eşliğinde Prag’ın güzel sokaklarından geçip Vltava Nehri üzerinde bulunan ve size bir tarih yolculuğunun yanısıra gün doğumu ve batımında doyumsuz bir güzellik vaat eden Karl Köprüsü’ne (Charles Bridge), köprünün bir yanında bulunan ve barışın simgesi haline gelen John Lennon Duvarı’na, bir diğer yanında bulunan Franz Kafka Müzesi’ne ve ordan da Prag’ı tüm güzelliğiyle ayaklarınızın altına seren ve Prag’da yerleşimin ilk başladığı yer olarak kabul edilen Prag Kalesi’ne geçebilirsiniz. John Lennon duvarına özgürce yazı yazabilirsiniz. Daha sonra dinlenmek veya Çek mutfağından bir şeyler yemek için Nazım Hikmet’in Prag günlerinde sıkça ziyaret ettiği ve oturup şiirler yazdığı Slavia Cafe’yi tercih edebilirsiniz. Oradanda Modern Mimarinin önemli eserlerinden biri olan Dans Eden Evi (Dancing House) görebilirsiniz.
14:00
Check-in için otelimize hareket ediyoruz. Otele yerleşip dinlendikten sonra eşsiz tarihi güzellikleri ve eğlencesi ile Prag turunuza gündüz kaldığınız yerden devam edebilir, Prag’ın hareketli gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz.
09:00
Otelde kahvaltı saatimizin ardından, yolculuk hazırlıkları başlıyor. Valizleri araçlara yerleştirip check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından 10.00’da Prag’dan Berlin’e doğru ayrılıyoruz.
Prag - Berlin 350 km
15:00
Yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğun ardından tarihi dokusu ile Avrupa’nın bohem şehri ve aynı zamanda Almanya’nın başkenti Berlin’e varıyoruz. Araçlarımız bizi Berlin’in en merkezi yeri olan Alexandr Platz Meydanı önünde bırakıyor. Bu büyük meydan ve çevresi, bizlere büyük bir alışveriş fırsatı sunuyor, teknolojiden giyime birçok ihtiyaç ve turistik alışverişi burada gerçekleştirme imkânımız oluyor. Buradan yürüyerek Berlin Katedrali’ne, onu da geçerek Brandenburg Kapısı’na çıkabilirsiniz. Ayrıca kapının yakınında 2700 kolonun farklı boyutlarda sıralanmasıyla oluşan Yahudi Anıtı’nı ziyaret edebilirsiniz. Günün geri kalanında şehrin en önemli binası olan Parlemento Binası, Berlin Duvarı ve duvarın 1.3 km’lik uzun bir parçası olan ve dünyanın farklı yerlerinden ressamların yaptığı resimlerin yer aldığı Doğu Yakası Galerisi (East Side Gallery) ve tarihte Doğu-Batı geçiş noktası olarak kullanılan bir geçiş kapısı olan Checkpoint Charlie görülmesi gereken yerler olarak sizleri bekliyor. Ayrıca şehrin çoğu yerinden görülen 368 metre uzunluğuyla TV Kulesi hemde şehrin ironik yapılarından biri. Burada Bungee Jumping yapanları görebilirsiniz. Berlin’de yemek konusunda da Berlin’nin ünlü Türk Döneri yiyebilir, üçüncü dalga kahveleri de deneyebilirsiniz.
23:00
Berlin’den ayrılıyor ve Hollanda’nın Hobbit köylerini andıran Giethoorn’e doğru yola çıkıyoruz.
Berlin - Giethoorn 610 km
09:00
Sabah saatlerimizde doğa harikası olan Giethoorn Köyü’nde gözlerimizi açıyoruz. Burada teknelerle masalsı evlerin, doğal güzelliklerin yanından kanallardan geçiyoruz. Elektrikli 6 kişilik teknelerle adeta tüm köyü karış karış geziyoruz. Motorlu araçlardan eser yok, zaten taşıtınız olsa dahi kullanabileceğiniz yol olmayan bu köyü keşfetmenin oldukça heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz. Atıştırmalık içinse Hollanda’nın adeta şekerli patateslerini deneyebilirsiniz.
Giethoorn - Amsterdam 130 km
13:00
Değirmenler Köyü (Zaanse Schans), otobüsü park ettiğimiz anda girişimdeki kakao fabrikası sebebiyle daha ilk dakikadan güzel kokularla bizi karşılıyor. İçerisinde 18. Yüzyıl Hollanda’sını görebileceğiniz tam anlamıyla kanalları köprüler, evler, tarımsal yaşam izleri bulunan kasaba’da peynirlerin ve çikolataların tadına bakabilirsiniz. Ünlü Değirmenlerin hepsi hala işlevsel ve farklı alanlarda çalışıyorlar. İçlerine girip gezebilirsiniz.
15:00
Amsterdam’daki otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz.
16:00
Avrupa Turu Hollanda seyahatimizin bir sonraki durağı, kanallar, bisikletler, köprüler, özgürlükler şehri ve Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam oluyor. Saatler 15.00’i gösterdiğinde Amsterdam’da otelimizde olmayı planlıyoruz. Otele yerleşip kısa bir süre dinlenmenin ardından şehri gezmeye başlayabilirsiniz. İnanılmaz bisiklet trafiği ve benzersiz güzelliğiyle ile Amsterdam sizleri büyülemek için bekliyor olacak. Amsterdam, heyecanı çok, adrenalini yüksek bir şehir. İlk günkü zaman diliminde dünyanın en popüler bisiklet şehrinde güzel bir bisiklet deneyimi yaşayabilir, eşsiz sokak kültürünü keşfedebilir ya da sadece sokaklarında yürüyerek, kanallardan, köprülerden geçerek bu şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Günün sonunda ise muhteşem bir gece hayatı ve eğlencesi ile ünlü Red lights District bölgesi sizleri bekliyor.
10:00
Otelde kahvaltı saatimizin ardından, valizleri araçlara yerleştirip check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından otelden ayrılıyoruz.
10:30
Amsterdam şehir merkezine (Dam Meydanı) varıyoruz. Bir önceki gün kaldığımız yerden gezimize devam ediyoruz. Madame Tussauds Müzesi, Van Gogh Müzesi, Heineken Deneyimi, Anne Frank’in Evi ve Vondel Park gibi yerleri gezebilirsiniz. Ünlü patateslerini birbirinden farklı soslarla deneyebilirsiniz. (En Ünlüsü: Vlaams Friteshuis Vleminckx)
16:00
Amsterdam’dan ayrılıyor, Avrupa Birliğinin başkenti Brüksel’e doğru gidiyoruz.
Amsterdam - Brüksel 210 km
20:00
Aynı anda Avrupa Birliği’ne, NATO’ya ve Belçika’ya başkentlik eden bir şehir Brüksel. Bu önemli sıfatları dolayısıyla birçok turistin uğrak yeri olmakla birlikte, şehir planlaması ve şehrin tarihi dokusu da oldukça ilgi çekici kılıyor bu şehri. Şehrin en görkemli meydanı olan Grande Palace’a çıkıyor bütün yollar. Çevresindeki kafeler, alışveriş imkânı sunan mağazalar ve görkemli binalar süslüyor bu meydanı. Meydanın güzelliği o a kadar önemli ki, UNESCO dünya mirasları listesinde yer almakta. Brüksel’i tanınır yapan bir diğer unsur da “İşeyen Çocuk Heykeli” (Manneken-Pis) 1619’da yapılan bu eser hala korunmakta ve bu şehrin sembolü olarak kullanılmakta. Tişört baskılarından magnetler, çikolata kabartmalarına her yerde bu figürü görmek mümkün. Son zamanlar da “işeyen kadın heykeli” de oldukça popüler. Bu heykellerle birlikte, Grande Palace çevresinde Hotel DeVille gotik mimari tarzıyla önümüzde belirecek. Öyle ki meydanın en göz alıcı binalarından Hotel DeVille. Ayrıca akşam eğlenmek için Delirium Bölgesini seçebilirsiniz, deniz ürünleri işe akşam yemeği oldukça popüler.
01:00
Paris için yolculuk bizi bekliyor, Brüksel’den ayrılış vakti.
Brüksel - Paris 330 km
09:00
Avrupa Turumuzun belki de en keyifli uyanışlarından biri. Burası dünyanın en etkileyici şehirlerinden, modanın, kültürün ve sanatın en önemli merkezlerinden biri olan Paris ve önümüzde o muhteşem yapı Eyfel Kulesi var. Gözümüzü açtığımızda ya Eyfel’e doğru ilerliyoruz ya da tam altında olmanın verdiği şaşkınlık karşılıyor bizleri. Eyfel Kulesi’nin civarında küçük bir gezintiye çıktıktan sonra, dileyenler için koordinatörlerimiz hemen bir güzergah belirliyor. Yaklaşık 2 km uzunluğunda Paris’in dünyaca ünlü caddesi Şanzelize (Champ Elysees); caddenin bir ucunda Napolyon’dan kalma ve Fransızların ulusal sembolü olan Zafer Takı; bir diğer ucunda ise ülkenin ikinci en büyük meydanı olan Concorde Meydanı; meydandan yürüme mesafesinde bulunan ve dünyanın en büyük müzelerinden biri, Da Vinci’nin Mona Lisa tablolarına ev sahipliği yapan Louvre müzesi; daha sonra Paris’in tarihiyle özdeşleşmiş, Gotik mimarinin en önemli yapılarından Notre Dame Katedrali; yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz, şehrin en ünlü parklarından Lüksemburg Bahçesi; Avrupa’nın en büyük sarayı Versay; müze severlerin uğrak adreslerinden Orsay ve Picasso müzeleri.
15:00
Avrupa Turumuzun belki de en keyifli uyanışlarından biri. Burası dünyanın en etkileyici şehirlerinden, modanın, kültürün ve sanatın en önemli merkezlerinden biri olan Paris ve önümüzde o muhteşem yapı Eyfel Kulesi var. Gözümüzü açtığımızda ya Eyfel’e doğru ilerliyoruz ya da tam altında olmanın verdiği şaşkınlık karşılıyor bizleri. Eyfel Kulesi’nin civarında küçük bir gezintiye çıktıktan sonra, dileyenler için koordinatörlerimiz hemen bir güzergah belirliyor. Yaklaşık 2 km uzunluğunda Paris’in dünyaca ünlü caddesi Şanzelize (Champ Elysees); caddenin bir ucunda Napolyon’dan kalma ve Fransızların ulusal sembolü olan Zafer Takı; bir diğer ucunda ise ülkenin ikinci en büyük meydanı olan Concorde Meydanı; meydandan yürüme mesafesinde bulunan ve dünyanın en büyük müzelerinden biri, Da Vinci’nin Mona Lisa tablolarına ev sahipliği yapan Louvre müzesi; daha sonra Paris’in tarihiyle özdeşleşmiş, Gotik mimarinin en önemli yapılarından Notre Dame Katedrali; yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz, şehrin en ünlü parklarından Lüksemburg Bahçesi; Avrupa’nın en büyük sarayı Versay; müze severlerin uğrak adreslerinden Orsay ve Picasso müzeleri.
11:00
Otelimizde check out işlemlerimizi tamamladıktan sonra Paris’e kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dün Eiffel’in önünde bizi indiren otobüslerimiz, bugünde Concorde meydana götürüyorlar. Paris bununla da bitmiyor tabii ki. Bir önceki gün başlayan Paris gezimizin en güzel ve olmazsa olmaz kısımlarından biri de, şehrin en yüksek noktası olan Ressamlar Tepesine varıp, SacreCore’da Paris’i izlemek. Dileyenler Disneyland a gidebilirler tabi ki. Yemek konusunda da ünlü Fransız restoranlarını deneyebilirsiniz, ünlü yemeklerden biri ise kurbağa bacağı.
20:00
Paris’e veda ediyoruz. Barcelona’ya olan yolculuğumuz başlıyor.
Paris - Barselona 1040 km
10:00
Avrupa turumuzun en uzun yolculuğunun ardından Barcelona’ya, Gaudi’nin şehrine ulaşacağız. Barcelona’ya girişimizle birlikte öncelikle Nou Camp Stadyumunu ziyaret ediyoruz. Avrupanın en büyük stadını, Barcelona futbol takımının başarılarla dolu müzesini geziyoruz. Bundan sonra koordinatörümüzün belirlediği rotaya göre kısa bir gezinti yapıp otelimize geçiyoruz.
19:00
Koordinatörlerimizden ulaşım veya gezi rotası konusunda bilgi alabilir ve Katalonya’nın başkenti Barcelona turunuza dilediğiniz gibi başlayabilirsiniz. Canlı caddeleri, eğlencesi, güzelliği, Picasso’su, Nou Camp’ı, Messi’si ve modern sanat akımına yön veren Gaudi’nin müthiş görsellikteki yapıları ile Akdeniz’in en güzel şehirlerinden olan Barcelona keşfedilmeyi bekliyor. Yüz yılı aşkın süredir yapımı devam eden ‘bitmeyen kilise’ La Sagrada Familia, şehrin sembolü ve gerçekten görülmeye değer bir yapı. Katalonya Meydanı ve meydandan güneye doğru inen o meşhur cadde La Rambla için şehrin kalbi diyebiliriz. La Rambla’nın sağında ve solunda bulunan aralardan sokaklardan şehrin içine dalarak Barcelona’nın güzel sokaklarını görmek ve büyülenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu caddenin sağından ilerlerken karşınıza çıkacak olan meşhur kapalı Pazar La Boqueira’ya uğrayabilir, dilediğiniz deniz ürünlerinin, ister çiğ ister pişmiş olarak, tadına bakabilir ya da ayaküstü tropik meyvelerin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca, masal diyarı gibi tasarlanmış olan, doğası ve ihtişamı ile sizi büyüleyecek olan Park Güell ve yine Gaudi’nin harika eserlerinden biri olan Casa Mila görülmeye değer yerlerden. Mimarisiyle büyüleneceğimiz Barcelona’da ulaşım kolaylığı ve sistemi oldukça ilgi çekici. Şehrin her noktasına metro ile ulaşım sağlayabiliyoruz. Tek ihtiyacımız olan bir harita. Geceleri oldukça hareketli ve renkli detayını da atlamamak lazım.
10:30
Otelde kahvaltı saatimizin ardından valizleri araçlara yerleştirip check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından 10.00’da otelden ayrılıyoruz. Gaudi’nin şehrinde ilk durağımız Gaudi’nin ünlü eseri Sagrada Familia. Bitmeyen Klise gerçekten uzun süredir yapımına devam ediliyor. Buradan sonra serbest zamanımız var. Tapas, Paella, Sangria gibi yöresel tatların tadına bakabilirsiniz. Barcelona sahillerinin tadını çıkartmak için yatıp, güneşlenebilirsiniz. Güzel olan şu ki, Barcelona yürümesi oldukça keyifli bir şehir. Nou Camp’tan Salvador Dali’nin hem evi hem müzesine, sokakları çevreleyen birçok gotik temalı eserden Montjuic Tepesine, görülmeye değer birçok yer Barcelona’da bizleri bekliyor. Son olarak da macera severler rotayı Tibidabu tepesine çevirerek şehri panoramik görebilir.
23:59
Barcelona’ya veda ediyoruz; Nice bizi bekliyor. Mayoları hazırlayın, yüzmeye gidiyoruz.
Barselona - Nice 650 km
10:00
Eşsiz sahil şeridiyle, canlı sokakları ile Avrupa turunun en ferah şehirlerinden biri Nice’deyiz. French Riviera’nın en güzel şehri diyebiliriz Nice için. Saatler 10.00’ı gösterdiğinde, Nice sahillerine kendimizi atmak için hazır olacağız. Plajları, sahil yolları, limanı ve güneşli havasıyla cıvıl cıvıl bir Akdeniz şehri burası. Dileyenler için sahil boyu büfelerde müthiş sandviçler bulunmakta. Sokaklarda lüks araçlar ve pahalı mağazalar görmek de mümkün. Eşsiz sahillerde birçok su sporu yapma imkânıyla birlikte deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Ya da ara sokaklarına dalıp şehir merkezinin tadını çıkarabilirsiniz. Şehirde büyük bir Barbaros Hayrettin Paşa hayranlığı var. Gezilecek yerler listeniz içinse Cours Saleya Pazarı, Nice Kalesi, Massena Meydanı, Marc Chagall Müzesi gibi yerleri ekleyebilirsiniz.
18:00
Nice’den ayrılıp lüksün çok sıradan olduğu şehir Monte Carlo’ya gidiyoruz.
Nice - Monte Carlo 40 km
20:00
Araçlarımız Monaco-Ville’den sadece 900 metre uzaklıkta olan zenginliğin ve lüksün şehri Monte Carlo’ya doğru yol alıyor. Dileyen katılımcılarımız araçlarla, dileyen katılımcılarımız yürüyerek bu güzergâhta ilerleyebilir. Formula 1 yarışlarının efsane pistlerinden olan, Monaco GP’nin sahne aldığı sokaklarda önce otobüsümüzle yol alacağız, ardından bu piste ayak basacağız. Dünyanın en küçük 2. Ülkesi olan Monte Carlo için lüks en sıradan şeylerden biri. Şehirdeki en yaygın arabaların Ferrari, Masserati, Rolls Royce ve çok daha fazlası.
01:00
Lüks yaşamın zirvesinde olan Monako’ya veda ediyoruz ve İtalya’ya olan yolculuğumuz başlıyor. Pisa Kulesinin önümüzdeki 50 yıl içerisinde yıkılabileceği düşünülüyor, yıkılmadan görmeye gidiyoruz.
Monte Carlo - Pisa 350 km
08:00
Pisa şehrine varıyoruz. Burada iki saatlik vakitte, dünyanın her yerinden insanların gelip düzeltmeye çalıştığı o meşhur eğik kule Pisa’yı ziyaret ediyor ve ardından saat 10.00’da Roma’ya güzel bir yolculuğa çıkıyoruz.
Pisa - Roma 370 km
15:30
15.30’da 3000 yıllık aşıklar şehri Roma’dayız ve otelimize yerleşiyoruz. Sonrasında isterseniz akşam Trastevere bölgesine gidip Roma’nın ünlü pizza, makarna ve italyan şaraplarını deneyebilirsiniz. Sonrasında ise Piazza Trilussa bölgesinde sokak sanatçılarının konserlerine karşı şehri dinleyebilirsiniz. Yada Aşk Çeşmesi bölgesinde yemek yiyip, Piazza Navona’ya gidip Roma’nın sokak sanatçılarını izleyebilirsiniz. Resimden heykele, müzikten dansa kadar etkileyici performanslar görebilirsiniz.
11:30
Otelden ayrıldıktan sonra uzunca bir rota bizi bekliyor. Roma’da en az 20.000 adım atmadan gezmiş sayılmazsınız. Rotamız; Kolezyum, Emanuel Anıtı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Pantheon, Ünlü Dondurmacı Gioletti, Novana Meydanı ve oradan Vatikan’a koordinatörlerimizin tavsiye ettiği rota. Bu süreçte onlarla yürüyebilir, rota tavsiyesi alabilir yada kendi rotanızı çizebilirsiniz. İspanyol Merdivenlerindeki ünlü tatlıcı Pompi’den çileki Tiremisu yemeği unutmayın. Roma’da karşınıza çıkan herhangi bir bina 2000 yaşında olabilir, bu yüzden çevrenizdeki birçok yapının tarihi derinliği çok yüksek. Adeta bir açık hava müzesi.
11:00
Otelde kahvaltı saatimizin ardından, valizleri araçlara yerleştirip check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve ardından otelden çıkış yapıyoruz.
11:30
Otelden ayrıldıktan sonra uzunca bir rota bizi bekliyor. Roma’da en az 20.000 adım atmadan gezmiş sayılmazsınız. Rotamız; Kolezyum, Emanuel Anıtı, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Pantheon, Ünlü Dondurmacı Gioletti, Novana Meydanı ve oradan Vatikan’a koordinatörlerimizin tavsiye ettiği rota. Bu süreçte onlarla yürüyebilir, rota tavsiyesi alabilir yada kendi rotanızı çizebilirsiniz. İspanyol Merdivenlerindeki ünlü tatlıcı Pompi’den çileki Tiremisu yemeği unutmayın. Roma’da karşınıza çıkan herhangi bir bina 2000 yaşında olabilir, bu yüzden çevrenizdeki birçok yapının tarihi derinliği çok yüksek. Adeta bir açık hava müzesi. Geçmişten bugüne tarihi dokusunu korumuş ve şehrin simgesi haline gelen Kolezyum; dünyanın her yerinden milyonlarca insanın ziyaret ettiği ve dilek tutup bozuk para attığı Aşk Çeşmesi; çeşmeye yakın, yerel halkın buluşma noktası haline gelen ve oldukça hoş vakit geçirebileceğiniz İspanyol Merdivenleri, Roma’daki en eski ve en iyi korunmuş yapılardan biri olan Pantheon, halkın eğlence merkezi olan Del Popolo ve Navona meydanları, Cem Sultan’ın esir tutulduğu Sant’Angelo Kalesi, Roma’nın en eski ve popüler semti Trastevere ve çok daha fazlası…
01:00
Roma’dan ayrılıyor, bir diğer kanallarıyla ünlü şehir olan Venedik’e doğru yolculuğa çıkıyoruz.
Roma-Vatikan - Venedik 550 km
09:00
Kanalları, gondolları, köprüleri ve meydanlarıyla gönüllerde taht kuran Venedik’e varıyoruz. Burası Rönesans’ın zenginliklerine açılan labirent şeklindeki sokakları, görkemli sarayları, kiliseleri, kanalları ve köprüleri ile tam bir masal şehri, dünyanın en ilginç şehirlerinden… Şehir efsanelerinden olan ok şeklinde dizilen Arnavut kaldırım taşlarını takip ederek şehrin en büyük meydanı San Marco’ya ulaşabilir ve Venedik’in simgesi haline gelen gondol ile güzel bir şehir turu atabilirsiniz. Maskeli partileriyle ünlü bu şehirde maskenizi alıp sokaklarda dolaşabilir, kendinizi sokak eğlencelerinin içinde bulabilirsiniz. Pizza ve makarnaları burada da deneyebilir, İtalyan Espresso’sunu ve Apeol Spritz’ini deneyebilirsiniz.
14:00
Venedik’in dar ve güzel sokaklarından ejderhalar şehri Lübyana’ya doğru yola çıkıyoruz.
Venedik - Lübyana 250 km
Lübyana - Bled 50 km
10:00
Bled’e yolculuk başlıyor. Yeşilliği ve doğal güzelliğiyle büyüleneceğiniz Lübyana sizlere keyifli bir gezinti imkanı sunuyor. Fakat gideceğimiz yer o kadar büyüleyici ki daha yola çıktığınız ilk anda bunu hissediyorsunuz. Alplerin güneşli yüzü Bled gölüne 1 saatlik yolculuğun ardından varıyoruz. Buraya ilk ayak basmanızdan ayrılışınıza kadar sadece huzur var. Göl de yüzebilir, kayık kiralayabilir, bisiklete binebilirsiniz. Kısacası huzur bulacağınız her şeyi yapmak mümkün burada. Ayrıca Gölün doğu yakasında bulunan Straza Adventure Parkı ise adrenalin severler için viral olmuş Instagram hikayelerindeki anları size yaşatacak türden.
Bled - Zagreb 200 km
17:00
Avrupa’nın en fazla yeşil alana sahip başkentlerinden Zagreb’e varıyoruz. Şehirde görmeniz gereken yerlerin çoğunun yakın olduğu Ben Jelacic Meydanı merkez olarak kabul ediliyor. Şehrin en önemli turistik yapısı olan Zagreb Katedrali oldukça ilgi çekici ve görülmeye değer. Özgün mimarisiyle St. Mark Kilisesi 13. Yüzyıldan kalma ve yine görmeye değer bir başka eser. Burada şehrin yerlilerinin akın ettiği açık hava pazarından hediyelik eşyadan yiyeceğe birçok alışveriş ihtiyacımızı karşılama fırsatımız olacak. Ve Zagreb’in en ünlü, Avrupa’nın ise en büyük parkı olarak kabul edilen Maksimis parkına bir ziyaret gerçekleştirebilir, park içerisinde bisiklet sürebilir, yürüyüş yapabilir ya da kano kiralayıp doğa ile iç içe olma fırsatı yakalayabilirsiniz.
21:00
Zagreb’e veda zamanı, Sofya’ya doğru yolculuk başlıyor.
Zagreb - Sofya 800 km
10:00
Turun sonuna geldiğimizde ise komşumuza uğruyormuşçasına bir gezimiz olacak Sofya sokaklarında. Sabah saatlerinde vardığımız Sofya’da, Osmanlı’dan kalma birçok eser ile birlikte dünyanın en büyük Ortodoks kiliselerinden biri olan Alexsander Nevsky Katedralini, Avrupa’nın en eski yerleşim yerlerinden birisi olma özelliği taşıyan Sofya’nın sokaklarında hem Osmanlı etkisini hem de geçmişte deneyimlenmiş Sosyalizm etkisine bizzat tanıklık edeceğiz. Çarşısında birçok eski kitapları ve sahafları göreceğiz. Hemen Alexsander Nevsky Katedralinin önünde, aynı zamanda araçlarımızın da hemen yanında bulunan açık antika pazarında tarihe tanıklık eden birçok antika ürünü çok uygun fiyatlara bulma şansınız olacak.
13:00
Yurda dönüşümüz için araçlarımız hareket ediyor, Bulgaristan ile birlikte Avrupa’yı arkamızda bırakıyoruz.
Sofya - İstanbul 550 km
23:00
Turun sonundayız, artık rüya yolculuğundan uyanma vakti. Yolculuk boyu çok şeyi konuşuyoruz, anılarımızdan bahsediyoruz. 40 farklı genç ile her sabah farklı bir ülkede uyanarak devam eden yolculuğumuzun son evresi. 550 kilometrelik 2 adet gümrük sonra 23.00’da Esenler Otogarında olmak üzere yolculuğumuzu sonlandırıyoruz.

BİLMENİZ GEREKENLER

Eyobus Portal (Kullanıcı Paneli)

Bütün EYOBUS katılımcıları için özel kullanıcı paneli mevcut olup sosyal medya hesabınızla direk giriş yapabilir ya da kısa sürede kayıt olabilirsiniz. Başvuru sürecinizi takip etmeniz ve tur seçiminiz yapmanızda yardımcı olacak bu sistem aynı zamanda vize sürecinizi de kolaylaştıracak, gerekli ve eksik evrakların takibini çok daha rahat yapabileceksiniz. Bu kullanıcı paneli sayesinde evraksal olarak da hiçbir aksaklıkla karşılaşmadan, ofis ile katılımcı arasındaki iletişimin sürekli aktif kılınmasına yardımcı olur. Ödeme planınızı bu panelden takip edebilir aynı zamanda ödeme bilgilerine kolayca bu panel üzerinden erişebilirsiniz.
Dinamik kur sistemi ile kredi kartıyla yada euro havale olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize İşlemleri

Yolculuğumuz öncesi vize işlemleri hakkında hepinizin aklında soru işareti olan şeyler ile ilgili bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz. Eyobus programlarına katılabilmeniz için Schengen vizesi almanız gerekmektedir. Schengen Vizesi tek bir vize ile Avrupa şehirlerine giriş izni veren vizenin adıdır. Fakat Eyobus programında Schengen Bölgesine birden fazla giriş-çıkış olduğu için "Çok Girişli Schengen Vizesi (Multi)" sahibi olmalısınız.

Vize işlemlerine dilerseniz bireysel; dilerseniz ekip arkadaşlarımızla birlikte adım adım işlemleri tamamlayarak başvurabilirsiniz. Vize ücreti 160 EURO’dur.

Eyobus Vize Sigortası (EVS)

Eyobus Vize Sigortası; ilk kez Eyobus tarafından hayata geçirilen bir uygulamadır. Tüm evrakları eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine rağmen konsolosluğun vize reddi vermesi ile sonuçlanan durumlarda ödenen tur ücretinde hiç bir kesinti olmadan %100 iade garantisi sağlamaktadır. Sadece Eyobus’a özeldir ve vize başvurusu yapan kişinin muhattabı sigorta şirketi değil, EYOBUS TURİZM A.Ş.’dir.

EVS ücreti 50 EURO olup kişinin talebi doğrultusunda, tur başvurusunu takip eden 30 gün içinde yapılması gerekmektedir.

Kimler Katılamaz?

– 18-35 yaş aralığında olmayanlar
– Hayali olmayanlar
– Parasıyla değil mi tavrında olanlar
– Farklı organizasyonlarla karıştıranlar
– Seçilmek için araya birini sokanlar

Bavul ve Sırt Çantası Hakkında

Avrupa turunda bütün katılımcıların yanlarında 1 adet orta boy bavul(65*40*25*) ve araç içine 1 adet sırt çantası ya da benzer boyutta el çantası alma hakkı vardır. Sebebi ise tüm tur boyunca size yetecek kadar su alıyoruz, bu sayede 1 €, 2 € gibi fiyatlardan su almamanızı sağlıyoruz.
(3000 adet küçük su alıyoruz; 30 koli)

Fiyat Politikası

EYOBUS fiyat politikasını belirlerken hizmet, kalite ve fiyat değerlendirmesini göz önünde bulunduran bir yol izler. Karşılaştırmalı değerlendirmede en uygun fiyatı vaat eder.

EYOBUS 2013 yılından günümüze toplamda düzenlediği 39 farklı tarihte 65 Avrupa turu ve 4000’e yakın katılımcısının geri dönütlerinden edindiği tecrübe ile nitelikli Avrupa turları düzenlemeye devam etmektedir.

Kaçak acenta faaliyetlerinin karşısında olup, TÜRSAB belgeli ve TÜRSAB garantisi altında turlar düzenlemektedir. Belge Numarası: 9458

Otobüsle avrupa turu alanında en eski belge numarası ile, bu sektörde kurucu ve lider olduğunu göstermektedir. 

EYOBUS Turizm A.Ş. Türkiye seyahat acentalar birliği (TÜRSAB) bünyesinde bulunan, A grubu bir seyahat acentasıdır. EYOBUS aracı bir şirket değildir.

TÜRSAB zorunlu paket tur sigortası ve sözleşmesi ile turunuz ve tüm haklarınız güvence altındadır.

EYOBUS tur programı sırasında konaklama yapılacak otelleri özenle seçer. Katılımcıların rahat etmesi için 2 kişilik odalarda, şehir merkezine ulaşımın kolay olacağı konumları tercih eder.

2013’den bu yana aralıksız çalıştığımız otobüs firmamızla, EYOBUS’ün talep ettiği ve belirlediği şoförlerle çalışma geleneği sürdürülmektedir. Ayrıca tüm otobüslerimiz 2020 Model Mercedes-Tourismo modelidir.

EYOBUS katılımcılar için online platformda başvurular alır ve online ödeme sistemiyle sizi farklı yöntemlerle uğraştırmaz. Bilgileriniz kaydedilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Tek bilet türü bulunup, "standart bilet" olarak adlandırılmaktadır. Belli tarih aralıklarında belli kesintilerle koşulsuz iptal ve iade hakkı verilir. Sözleşme imzalayan katılımcının, imza gününden itibaren 7 gün cayma hakkı vardır ve ödemiş olduğu tüm ücret iade edilir.

ÖDEME PLANI

Eyobus-47
Katılmak istediğiniz turu seçin!
Eyobus-47
Daha Önce Katıldınız mı?
Ödeme Türü
Katılımcı Sayısı
Not: Grup indirim kodunuzu siz ve arkadaşlarınız 7 gün içinde Kullanabilrsiniz.
Kontenjanlarımızın %90'ı Mart ayında dolmaktadır.
AVRUPA TURU
DOLULUK ORANI
%0
Turlara Göre Oranları Göster
Eyobus-47
%0
Eyobus-48
%0
Eyobus-49
%0
Eyobus-50
%0
Genel Bilgiler Rotamız Detaylar Detaylı Program Bilmemiz Gerekenler Ödeme Planı
Avrupa Turu Ücreti 1.590 €
Erken Kayıt İndirimi -50 €
Peşin Ödeme İndirimi -50 €
TOPLAM 1.490 €
BAŞVUR
© Copyright 2010-2021 by Eyobus