Başvuru formundaki en önemli bölümler ve en çok hatalı girilen bölümler telefon, mail ve TC bilgileridir. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda size bilgilendirme mesajları ulaştırılamayacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra mutlaka sisteme giriş yaparak telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir. Profil fotoğrafı yüklemeniz öncelikli değerlendirilmenizi sağlayacaktır.

TC numaranızı ve doğum bilgilerinizi hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Pasaport başvurunuzu program başlangıç tarihinden ortalama 3 ay kala yapabilirsiniz Bu yüzden başvuru sırasında pasaportunuzun olmasına gerek yoktur.

Daha önce EYOBUS’e katılmış bir arkadaşınız 10 haneli telefon numarasından oluşmaktadır. EYOBUS başvurusunda kullanmış olduğu telefon numarası referans kodudur. O kodu girmeniz durumunda başvurunuzun kabul edilme ihtimali artacaktır.

Başvuru formunu doldururken eklemek istedikleriniz bölümüne katılmak istediğiniz arkadaşınız ismini yazmanız bizim için yeterlidir. Başvurular ona göre değerlendirilecektir. Ayrıca grup indirimlerinden faydalanabilmeniz için sizin için oluşturulan özel kod ile arkadaşlarınızla beraber grup başvurusu yapabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz.

EYOBUS sizden vize dışında ekstra bir ücret talep etmez.

Başvurunuz 7 gün içinde olumlu veya olumsuz olarak yanıtlanacaktır.

Katılımcılarımız, başvuru formundaki verdiği cevaplara göre değerlendirilmektedir. Bu yüzden formdaki sorulara verdiğiniz yanıtlar son derece önemlidir.

Arkadaşınızla gelmek ya da gelmemek sizin için bir dezavantaj değildir. Yolculuk günü yapacağımız oryantasyon toplantısında tüm arkadaşlarla kaynaşmanızı sağlayan tanışma oyunları oynayacağız. 20 gün sonunda onlarca yeni dostunuz olacağından şüpheniz olmasın.

İngilizce bilme şartı aranmamaktadır.

Gezinin başlangıç tarihinden 30 gün öncesine kadar iptal başvurusu yapmayanlar için iade yapılamaz. Katılımcı tur bedelinin tamamını ödemekle yükümlüdür.

Tur başlangıç tarihinden önceki; 30-45 gün arasındaki iptallerde % 60 kesinti, 45-60 gün arasındaki iptallerde % 50 kesinti, 60-90 gün arasındaki iptallerde % 30 kesinti, 90 gün ve öncesi iptallerde %10 kesinti yapılmaktadır.

Düzenli ilaç kullanan katılımcıların ilaçlarını çantalarında taşımaları ve seyahatleri sırasında ulaşmaları kolay bir yerde muhafaza etmeleri gerekmektedir.

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir, evrakların nasıl gönderildiğini görmek için tıklayınız. Daha sonraki her adımda sizi bilgilendireceğiz.

Nasıl yardım edebiliriz?

Eyobus Avrupa turu ya da Kuzey Avrupa Turuna katılmak istiyorsunuz ancak aklınızda bazı sorular mı var bunu için S.S.S Bölümüne göz atabilirsiniz.