BERKANT ÖZER
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ – Psikoloji
berkant1997izmir@hotmail.com

Avrupa turuna çıkmayı hedeflediğim bir sürede arkadaşımın teklifi üzerine EYOBUS ailesi ile tanıştım. Ben hiç sorun yaşamadan ve zorlanmadan internet üzerinden müracatımı yaparak EYOBUS-22 dönem turunun gelmesini beklerken EYOBLOG’da yaptığım araştırmadan doğru bir karar verdiğimi düşünmeye başladım.

Oryantasyon amacıyla toplandığımızda karşımızda güleryüzlü , yaptıkları işten keyif alan , her an yardıma hazır , sorulan her soruya açıklıkla cevap veren , güçlü ve profesyonel bir ekip ile tanıştım.

Tur programı başlangıçta biraz yoğun görünsede insanın gece bir ülkede gözlerini kapatıp sabah başka bir ülkede gözlerini açmasının yaşattığı duyguyu kelimelerle ifade etmek imkansız geliyor…

Hayatınızı belirli saatler içerisinde farklı ülkede ,  farklı dilde ve farklı bir kültürde yakalayıp , yaşamanın nekadar değerli ve muhteşem bir duygu olduğunu öğreniyorsunuz.

18 gün boyunca öyle dolu dolu zaman geçiriyorsunuz ki nerede uyuduğunuzun bir önemi kalmıyor. Öyle ki duş ihtiyacınız olmasa otel aklınıza dahi gelmiyor 🙂 . Turun sonun da özel anlar paylaştığınız 50 kişilik bir aile olduğunuzun farkına varıyorsunuz.

Sizde  ”Yaşadığım en eğlenceli ve değerli yorgunluk ” demek isterseniz EYOBUS ailesi ile mutlaka Avrupa Turuna çıkmalısınız.

TEŞEKKÜRLER EYOBUS !