Duygu Dülger

Duygu Dülger
Balıkesir Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği
duygu@fiyonkdesign.com

Eyobus 7; Eyobus’ün ilk yaptığı turlardan olmasına rağmen oldukça başarılıydı.

Eyobus Yolcu Görüşü

Programdaki zamanlamalar, otobüs, verilen molalar, gezilen yerler çok özenli şekilde ve titizlikle hazırlanmıştı. Ekibin her zaman dikkatli olması ve turun profesyonel şekilde yönetilmesi sayesinde programda herhangi bir aksaklık yaşanmadı.

Eyobus Yolcu Görüşü

Başvuru süreci benim açımdan oldukça kolay oldu. İnternet sitesinde verilen bilgiler açıklayıcı olduğu için başvuru sırasında herhangi bir zorluk yaşamadım. Başvurum kabul edildikten sonra bana gerekli bilgiler Eyobus tarafından verildi. Gerekli evrakların düzenlenmesi aşamasında bile yardımcı oldular. Ayrıca her zaman ulaşılabiliyor olmaları ve sürekli bilgi paylaşımı yapılıyor olması sebebi ile başvuru sürecindeki zorluklar hızlı bir şekilde çözülüyor.

Eyobus Yolcu Görüşü

Konaklamalar genellikle 3 günde 1 olacak şekilde ayarlanmıştı. Bu şekilde hem çok yorulmadan bir yerde dinlenebiliyor hem de güzel şehirlere 2 gün vakit ayırabiliyorduk. Oteller oldukça güzeldi. Otobüste yapılan 2 günlük gezinin ardından otelde dinlenmek bizim için hep çok keyifli olmuştu. Otellerde herhangi bir aksilik olmadı. Hem güzel şehirlerde konaklayabilmek hem de lüks sayılabilecek otellerde uyumak programın keyifli taraflarındandı. Eyobus başkanı Aykut, koordinatörlerimiz Yeliz ve Eren hiç sıkılmadan bizlere yardımcı oldular.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eren’in haritadaki başarısı ve Aykut’un şehirler hakkındaki bilgileri sayesinde dolu dolu bir gezi geçirdik. Özellikle Eren her adımında bizlere yardımcı olup büyük bir sabır örneği ile de her birimizin geziden keyif almasını sağlamıştı. 3 saatlik otobüs yolculuklarını dahi kaldıramayan benim için bile oldukça keyifliydi yollar. Yorucu da olsa, bazen sıkışık da olsa, yeni tanıştığım ve daha sonrasında hep arkadaşım olacak insanlarla birlikte uzun yolculuklar yapmak pek bir keyifliymiş meğer. Aramızdaki ilişkileri de kuvvetlendirdik otobüslerde. Kimi zaman koridorlarda uyudum, kimi zaman üşüdüm yine de değdi. Aç kaldığımda yanındakileri tırtıklamama izin vermeyen yol arkadaşlarım olmasaydı zor olurdu belki ama hep birlikte yol boyunca gülüp eğlendiğimizden ne otobüs ne de koridorlarda uzanmak hiç koymadı.
Yine olsa hiç düşünmeden yaparım!

Eyobus Yolcu Görüşü