Filiz Timurdaş

Filiz Timurdaş
Atatürk Üniversitesi – İngiliz Dili ve Edebiyatı
filiztmrd96@gmail.com

Eyobüs ile tanışmam kesinlikle spontane bir şekilde internette ” Yurtdışına gitmek için hangi turlara katılırım?” diye gezinirken oldu. Eyobüsün sayfasını sürekli takip ettim ordaki yorumları okudum. Belirtilen başvuru tarihlerinde de kaydımı yaptım. Başvuru süreci boyunca hiçbir sorun yaşamadım zaten Eyobüs ekibi gerekli mail ve mesajlarla her türlü bilgilendirmeyi yapıyorlar. “Acaba bir sorun yaşar mıyım?” gibi sorular varsa kafanızda, bir süre sonra hepsinin silindiğini göreceksiniz.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobüs 8 programı ile 14 ülke gezdik. Yunanistan, İtalya, Vatikan, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Monako, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Slovakya, Sırbistan, Macaristan, Bulgaristan. Ülke sayısı yıllara göre artış ve ufak değişiklik gösterebiliyor. Önemli şehirlere (Roma, Paris, Amsterdam, Prag, Budapeşte) iki gün ayrılıyorken, diğer şehirlere birer gün ayrılıyor. Bir günlük süreç tüm şehri keşfetmek için yeterli bir zaman.

Eyobus Yolcu Görüşü

Konaklama otellerde yapılıyor ve tur boyunca beş gün konaklıyorsunuz. Gün boyu gezip, otobüs yolculuğu yaptıktan sonra otelde kalmak en büyük lüks 🙂 Eyobüs ekibinden Aykut abi ve Burak eşlik etti. Her gün bir sorun olup olmadığını mutlaka sorarlar eğer bir sorun varsa mutlaka çözmeye çalışırlar. İyi insanlara emanet olduğunuzu unutmayın…

Eyobus Yolcu Görüşü

“Otobüs” denilince insanların kafasında hemen olumsuz düşünceler ya da soru işaretleri oluşabilir ama asıl amaç hiç bilmediğiniz yerleri keşfetmek olunca diğer detayların hiç bir önemi yok. Hiç tanımadığınız insanlarla yolculuk yapmak, yiyeceğini paylaşmak, eşsiz deneyimler yaşamak, farklı insanlarla tanışmak onlarla muhabbet etmek, her sabah farklı bir güne uyanmak… Bunların hepsi EYOBÜS sayesinde.

Eyobus Yolcu Görüşü