Furkan Keseci

Furkan Keseci
Çağ Üniversitesi – Çevirmenlik
furkankeseci@gmail.com

ARKADAŞLAR MERHABA;

Oldukça heyecanlı ve tedirgin başladığım Eyobus yolculuğunda hayatımın en güzel ve en eğlenceli zamanlarını geçirdim. Ben tek başıma katıldığım için kafamda bir sürü soru işareti vardı otobüstekilerle anlaşabilecek miyim tek başına sıkılır mıyım gibi ama ilk günden itibaren karşılaştığım güleryüz ve samimiyet ile kısa zamanda birbirimize alışıp kaynaştık. Herkesin genel olarak korkusu otobüsle o kadar yol gidilir mi? Emin olun gidilir hatta hiç bitsin istemezsiniz. Dünya’yı gezmek pek çok kişinin hayali olmuştur fakat etraftaki imkansız, zor, çok pahalı, sesleri hep bir engel olmuştur .

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus benim karşıma ilk çıkışından itibaren gerek başvuru sürecinde sizden hiçbir şekilde sıkılmadan (bu süreçte en az 30 kere aramışlığım 10’larca mail atmışlığım var :)) sizinle ilgilenen muhteşem bir ekip yolculuk süresince her türlü sorununuzda sizin yanınızda bulunan zamanla 40 yıllık dost arkadaş olacağınız koordinatörler sayesinde muhteşem bir yolculuk geçireceğiniz bir ekip, her biri senelerdir bu turlarda profesyonel olarak bilgi birikimleriyle sizin her an yanınızda olacaklardır emin olabilirsiniz. Doyasıya her yeri her şehri istediğin gibi gezebiliyorsun her biri bir macera beni etkileyen yolculuğun ta kendisi oldu. Gidilen her ülke geçirilen her zaman ayrı bir serüven ayrı bir heyecan oturduğun koltuk evin. (Ben 1.86 cm boyumla daha önce hiç bu kadar rahat bir yolculuk yapmadım :))

Eyobus Yolcu Görüşü

Gerek otobüsün rahatlığı gerekse otobüste sağlanan imkanlar oldukça iyi. Zaten sık sık verilen molalar ve yaklaşık 2 buçuk güne 1 denk gelen mükemmel otellerde sağlanan konaklamalar sayesinde ertesi günün enerjisini alıyorduk yorgunluğumuz kalmıyordu. Hayatım boyunca hatırlayacağım ve asla unutmak istemeyeceğim çok güzel anılar biriktirdim Umarım herkes bir gün bu güzel deneyimi tatma şansına sahip olur.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü