Hasan Cihan

Hasan Cihan
Afyon Kocatepe Üniversitesi – Tıp Fakültesi
drhasancihan@gmail.com

Eyobus’ün 11. turu olacağını bildiğim için hiçbir zaman profesyonelliklerinden şüphem olmadı, bilgilendirmeleri ve işlemlerdeki yakın takipleri gayet makul düzeyde, açıklayıcı ve eksik olduğumuz konularda yardımcı olacak şekildeydi. Başvuru sürecinde en güzeli bilgilendirmenin sık yapılması, sorulara cevap vermesi, gerek mail gerekse ofis telefonu açısından ulaşılabilir olmaları her zaman güvende hissettirdi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Pasaport çıkartmak için gittiğimde de oldukça misafirperver karşılandım. 18 gün gibi bir sürede 14 ülke gezdik, ülke sıralaması ve konaklayacağımız yerlerin çok iyi ayarlanmış olduğunu gördüm, sonlara doğru konaklama sıklığının artması bana mantıklı geldi. Tabii ki 18 gün gibi bir sürede 18 şehrin hakkını veremedik fakat güzel bi ekiple olduğunuz sürece bi şehirde sadece yemek yiyip tek bir müze gezseniz bile Eyobus ruhunu yakalamış olursunuz. Konakladığımız şehirleri de hazırlanıp planlı gezdiğimizde yeterince faydalandığımızı hissettim.

Eyobus Yolcu Görüşü

Programdaki gemi yolculuğu ve Cannes’da denize girmemiz unutulmaması gereken güzel detaylar. 5 gün konakladık, 1 geceyi de gemide geçirdik. Konakladığımız otellerden gayet memnun kaldım ve iyi dinlendim. 4 yerde 4 kişilik oda da, en son Budapeşte de ise 2 kişi konakladım. Bazı oteler merkeze fazla uzaktı fakat toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilir düzeydeydi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Gerek ofistekiler gerekse otobüste bize eşlik eden ekip, ölçülü eğlenceli görevine hakim ve dostane insanlardı. Hiçbiriyle herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bazen gezeceğimiz yerlerle ilgili yönlendirme ve bilgilendirme konusunda eksik kaldıklarını da gördüm. Fakat bunları ekip ruhuyla gayet güzel aştık. İstanbul’daki oryantasyon programı etkileyici bilgilendirici ve yapıcıydı. İnsanlar birbirini tanıdı ve tura adapte oldu. Otobüs yolculuğumuz beklediğimin aksine eğlenceli geçti, ekiple kaynaştığımız için yolculuk süresince can sıkıntısı yaşamadık, aramızda oynadığımız küçük oyunlar ve eğlenceler sayesinde otobüste bile vakti güzel geçirdik. Gün boyu gezdiğimiz için akşam otobüste uyumakta zorluk yaşamadık. Şoförlerimiz gayet deneyimliydi.

Eyobus Yolcu Görüşü