Hasan Ovayolu

Hasan Ovayolu
Çukurova Üniversitesi – Ekonometri
hasanovayolu1@hotmail.com

Her ülke ayrı bir renk, renkleri tek tek keşfetmek yerine bütün renkleri bir arada yaşamaya ve keşfetmeye hazır mısın ?

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus ile yakın bir arkadaşım sayesin de tanıştım mutlaka gitmem gerektiğini ve harika bir deneyim olacağından uzun uzun bahsetti. Eyobus’e başvuru yaptığım zaman aklım da bir sürü soru işaretleri vardı ve çok geçmeden beklenen olumlu sonuç geldi çok uzun bir süreç beni bekliyordu 1 ülkenin hayalini kurarken 17 ülke görecektim. Ofis ekibinin kafamda ki tüm soru işaretlerini tek tek yanıtlamasından sonra beklenen gün gelmişti; pasaport ve vize işlemleri. Vize danışmanımızı günde 3-4 defa aramama rağmen hiç sıkılmadan gerekli evrakları toparlamam da yardım ediyordu. Evrak ve vize kolaylığı sayesin de vizeyi almıştım. Eyobus 15 programına katılmama günler kalmıştı.

Eyobus Yolcu Görüşü

Beklenen gün gelmişti İstanbul’da eğlenceli oryantasyondan sonra kura sonucu otobüsteki yerlerimiz belirlenmişti ve yolculuk başlıyordu. Yunanistan pasaport kontrolünden sonra Avrupa bizi bekliyordu. Otobüs içinde ki koordinatörlerimizin aktiviteleri sayesinde güzel arkadaşlıklar başlıyor ve yolculuklar sıkıcı olmaktan çıkıyordu.

Eyobus Yolcu Görüşü

Koordinatörlerimizin tavsiyeleri ile gittiğimiz ülkeler de zorlanmadan istediğimiz yerlere gidebiliyorduk. Konaklama olmayan ülkeler de yaklaşık 10 saat kadar kalıyor ve şehri kaybolarak keşfetmenin tadını çıkarıyorduk. En güzel yanı kilometrelerce yürüdükten sonra 2 kişilik odalar da konaklama imkanımızın olmasaydı. İnsanlar ancak hayallerini gerçekleştirdiğin de tam olarak kendini tamamlar ve bu fırsatı Eyobus ile yaşayabilirsiniz. Eyobus farklı ülkeler kültürler görmenin dışında samimi dostluklar kurulmasına ve özgüveninizin artmasına yardımcı oluyor. Teşekkürler Eyobus 🙂

Eyobus Yolcu Görüşü