NEDEN EYOBUS

 

Özelleşmiş Tur Rotası

Bu rotayı 9 yıldır 65 kez tekrar ettik. İlk günden itibaren her sene güncellemeler ile daha iyi hale getirdik. Saati saatine planlar yapıyoruz, kontrolümüz dışında olan sapmalar için her zaman B planımız, C planımız oluyor.

Ayrıca bazı detayları atlamıyoruz. Örneğin; Pazartesi günü Selanik’te Atatürk’ün evi, Salı günü Paris’te Louvre müzesi kapalıdır.

EYOBUS tecrübesi sayesinde sizi o günlerde o ülkelere götürmüyoruz.

Tüm Ulaşım Yükünü Sizden Alıyoruz

Tüm araçlarımız 2020 model Mercedes, burada da koltuğunun 18 gün sonunda evin gibi olacağını bilmelisin fakat biz yine de konforlu yolculuk için gerekenleri yapıyoruz. Bu sayede ulaşım yükünün tamamını senden alıyoruz, bizimle bu konuda güvendesin.

Gizli Maliyetlere Yer Yok & Ekstra Hiçbir Ücret Yok

Turumuza nelerin dahil, nelerin dahil olmadığını açıkça belirttik. Bunun dışında sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Tüm deneyimi yaşayabilmeniz için koordinaratörümüz sizi yönlendiriyor olacak. Otobüslerimiz şehirlerin hep en merkezi yerlerine park ediyorlar, bu sayede görünmeyen gizli ulaşım maliyetlerine karşı güvendesiniz. (Roma’da Kolezyum’un önüne, Paris’te ise Eiffel Kulesi’nin önüne park ediyoruz.) Tüm bunların anlamı ise eğlenceli olan şeylere dilediğinizce daha fazla para ayırabilirsiniz.

Sadece Gençlerle Bir Macera

Biz gençlerle gençler için sloganıyla yola çıktığımız bu yolculukta ticari kaygılar gütmeden Otobüsle Avrupa Turu için 18 - 35 yaş aralığı; Kuzey Avrupa Turu için 18 - 48 yaş sınırı koyduk. Biz ilk günden beri bu kuralı uyguluyoruz, geçen 9 yılda ise tecrübelerimizle bu kuralı korumamız gerektiğinden şüphe etmedik.

Tursab Onayı ve Özelleşmiş Tek Paket

9458 Belge numaraları ile bu sektörde ne kadar eski olduğumuzu ve alanında ilk olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

Yazılım Alt Yapımız: EyoSOFT

Tüm yazılım alt yapımızı bünyemiz olan EyoSoft şirketimiz ile yapıyoruz. Bu alanda sistemimizdeki tüm adımları size kolaylık sağlayacak şekilde sağlıyoruz.

Eyobus Portal bunun bir ürünüdür. Bu şekilde tüm adımlarınızı online sistemimizle entegre olarak yapıyoruz.

Yazılım Alt Yapımız: EyoSOFT

Tüm yazılım alt yapımızı bünyemiz olan EyoSoft şirketimiz ile yapıyoruz. Bu alanda sistemimizdeki tüm adımları size kolaylık sağlayacak şekilde sağlıyoruz. Eyobus Portal bunun bir ürünüdür. Bu şekilde tüm adımlarınızı online sistemimizle entegre olarak yapıyoruz.

Grup indirimi & Erken Kayıt İndirimi & Peşin Ödeme İndirimi & Eski Katılımcı İndirimi

Katılımcılarımıza bazı avantajlar sağlamak istiyoruz. Ayrıca öğrenci kitlesinin büyüklüğünün de farkındayız Bu yüzden fiyatlar konusunda avantajlar yaratmaya çalışıyoruz.

Grup indirimi olarak 10 € ile 100 € arasında, ayrıca Erken Kayıt İndirimi ve Peşin ödeme İndirimi ile 50€ + 50€ olmak üzere toplamda 100 € indirim hakkı sağlayabilirsiniz.

Eski katılımcılarımıza ayrıca 100 € indirim yapıyoruz.

Geçmiş yıllarda çeşitli yarışmalarla tur hediye ettik.

Avrupa turu katılımcılarımızla yapmış olduğumuz yarışmalar sonucu 2016 yılında her otobüsten bazı katılımcılarımıza Kuzey Avrupa Turu hediye ettik.

Fakat bu sistemdeki avantajlardan tüm katılımcılarımız adaletli bir şekilde yararlansın diye, artık ücretsiz tur hediye etmeyerek indirimlerimizi genişletiyoruz.

 

 

Maddi Kaygılar ile Hareket Etmiyoruz

2016 senesindeki turlarımızdan önceki büyük kur atağından dolayı, turlarımızın %50’si dolmasına rağmen 180 € kişi başı indirim yaparak, 54.000 €’dan fedakarlık yaptık.

Ayrıca otobüsümüze 1 € verip su almaması için yolcularımız, 1 ton su alıyoruz. (Tabiki verip almanız gereken zamanlar olacak; fakat bunu minimuma indirmeye çalışıyoruz.)

Tecrübeli Koordinatör Ekibimiz

TEkip arkadaşlarımızı daha önce tura katılmış kişileri çeşitli testler ve eğitimler sonucu aramıza katıyoruz. CV toplamıyoruz ve bu ruhu bilmeyenleri ekibimize dahil etmiyoruz. Bu yüzden koordinatör ekibimiz sizi en iyi anlayan, en iyi yol gösteren kişilerden oluşmaktadır.

Yol Rehberiniz EyoBlog

Bizim tecrübelerimiz ile yolcularımızın tecrübelerini bir araya getirerek bir yol rehberi oluşturduk. Her geçen gün daha da zengin hale getiriyoruz.

Uluslararası Şirketiz

2021 yılı için Los Angelas ve Brüksel ofislerimiz ile birlikte artık şirketimizi uluslararasına taşıyoruz. Daha önce birçok yenilikte öncülük yaptığımız gibi, bu alanda da bu kapıyı ilk biz açtık.

Bu sayede Eyobus turlarında farklı milletten kişilerle yolculuk yapabilirsin.

After Party

Aslında yolculuk sonrası her şey bitmiyor. Ekim ayının 2. Haftası Antalya/Çıralı’da bir organizasyon yapıyoruz. O yazın tüm Eyobus katılımcılarıyla birlikte neşeli bir haftasonumu geçiriyoruz.

 

© Copyright 2010-2021 by Eyobus