Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Konusunda öncü, lider ve saygın bir Avrupa şirketi olmaktır. Avrupa şirketi olmaktan ne anlıyoruz? Avrupa’nın herhangi bir yerinde o bölgenin şartlarına uygun; Pazarlama ve satış yapıp, hizmet verebilen; Müşteri odaklı; Çalışanlarına uygun motivasyon kaynaklarını kullanarak işi sahiplendiren; Toplum için, katma değer temin edebilen; Çevreye ve insana saygılı, Ülkemizin; Avrupa ve dünyada daha saygın bir konuma gelmesi için mücadele veren, ve bu doğrultuda, öncelikle Avrupa’da bir Türk Markası yaratma noktasında, Yolun ne getireceğini beklemeden; kendi yolunu çizmeyi başarmış bir şirkettir.

Geçmişimizin dayandığı öğrenci kulüplerinden ve sivil toplum ruhundan miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir Dünya markası olarak sürdürmek.

Özgürlük aradığın yerde olmayabilir ama kalkıştığın yolculuk seni özgürleştirebilir.

MİSYONUMUZ

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Tamımı eski katılımcılarımızdan oluşan calışanlarımızla birlikte bugüne kadar bizi seçmiş ve seçecek olan bütün yolcularımızın kendilerini ve sahip oldukları özgün ve yaratıcı hayal güçlerini fark etmelerini sağlamaktır. Bu özellikleri geliştiren özgür, hayalperest ve mutlu bir birey olmaları için olanakları sunmaktır.

 

© Copyright 2010-2021 by Eyobus