SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Bir Seyahat Sigortası Seçiyoruz?

Bu konuda Türsab onaylı ve en üst düzeyden bir seyahat sağlık sigortası seçiyoruz. Seyahat Sağlık Sigortası: Seyahat esnasında karşılaşabileceğimiz sağlık risklerine karşı koruyan bir özel sigorta türüdür.

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsıyor?

Sigortanız başınıza gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı tam donanımlı olarak yapılmaktadır. Hastanelerde ödemiş olduğunuz tutarı, fatura ve hastaneden alacağınız dokümanlarla birlikte Türkiye’de geri almaktasınız. Detaylı bilgiyi dilerseniz ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

Sağlık sorunlarım var ise?

Düzenli ilaç kullanımında yanınıza seyahat süresinde yetecek kadar ilaçlarınızı almalısınız. İlaçlarınızı yurt dışından zorunlu kalmadıkça almamanızı öneriyoruz. Uzun bir tur programına sahibiz ve bu süreçte bazı ülkelerde sigorta kapsamında olurken, bazı ülkelerde sigorta kapsamında olmayabilir.

Eyobus Vize Sigortası Nedir? (Yeni)

Eyobus Vize Sigortası; sadece EYOBUS’ın gerçekleştirdiği turlar için geçerli, tüm evrakları eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine rağmen konsolosluğun vize reddi vermesi ile sonuçlanan durumlarda ödenen tur ücretinde hiç bir kesinti olmadan %100 iade garantisi sağlamaktadır. Sadece Eyobus’a özeldir ve vize başvurusu yapan kişinin muhattabı sigorta şirketi değil, EYOBUS TURİZM A.S.’dir.

Eyobus Vize Sigortası (EVS) ücreti ne kadardır?

EVS ücreti 50 €'dur.

KONU BAŞLIKLARI

Sigorta
© Copyright 2010-2021 by Eyobus