• >

  1
  Litvanya Vilnius
 • >

  2
  Letonya Riga
 • >

  3
  Estonya Talinn
 • >

  4
  Finlandiya Helsinki
 • >

  5
  İsveç Stockholm
 • >

  6
  Norveç Flam
 • >

  7
  Norveç Bergen
 • >

  8
  Norveç Stavenger
 • >

  9
  Danimarka Kopenhag
 • >

  10
  Almanya Hamburg
 • >

  11
  Hollanda Giethoorn
 • >

  12
  Hollanda Amsterdam
 • >

  13
  Hollanda Volendam
 • >

  14
  Danimarka Kopenhag
KUZEY AVRUPA TURU
1.990 €
1.850 €
Peşin Ödeme +
Erken Kayıt Avantajı
VILNIUS 1 RIG A 2 T ALLINN 3 HELSINKI 4 S T OCKHOLM 5 FLAM 6 BERGEN 7 S T AV ANGER 8 K OPENH A G 9 HAMBURG 10 GIETHOORN 11 AM S TER D AM 12 V OLEN D AM 13
 • Birbirinden farklı hikayelerle 9 günde, 9 ülke ve 12 şehri keşfetmeye hazır mısın?
 • 18-48 yaş arasından Kuzey Avrupa'nın masalsı güzelliğini keşfedebilirsin.
 • Vikinglerle Tanışmaya Hazır Mısın?
Genel Bakış

GENEL BİLGİLER

THY kalitesiyle Eyobus Kuzey Avrupa turu 1990 €’dur.

1 Ocak 2021 tarihine kadar sınırlı sayıda erken kayıt indirimi 70 €’dur.

Ayrıca peşin ödeme indirimi 70 €’dur.

Erken kayıt indirimi ve peşin ödeme indirimi ile birlikte toplamda 140 €’luk indirim hakkına sahip olursunuz.

Bu sayede tur ücreti 1850 €’ ya düşmektedir. Kuzey Avrupa Turumuzda Helsinki’den İsveç’e yapacağımız 17 saatlik yolculuğumuz da 17 katlı vikingline gemisi ile unutulmaz ve eğlenceli bir hal alacak.

Masalsı güzelliği ile her adımında hissettirdiği huzurla şaşırtan Norveç’i, Viking izleriyle sizi geçmişe götürecek İsveç’i, mutluluğun başkenti Danimarka’yı, eğitim sisteminde devrim yaratan Finlandiya’yı ve de son durağımız özgürlükler ülkesi Hollanda’yı bu programda bulacaksınız.

Ayrıca Eyobus’te tüm konaklamalar 2 kişilik odalarda.

Gemi yolculuğundaki konaklamalar da 2 kişilik odalarda.

Kuzey Avrupa turumuz, doğada yerini yeniden alman için hazır! Avrupanın en huzur verici yolculuğunda; koltuğunu ayırtmayı unutma.

ROTAMIZ

Almanya Hamburg
Hollanda Amsterdam,Giethoorn
Letonya Riga
Litvanya Vilnius
Estonya Talinn
Finlandiya Helsinki
İsveç Stockholm
Danimarka Kopenhag
Norveç Bergen,Flam,Stavenger

DETAYLAR

Avrupa Turuna neler dahil?

Ulaşım

Avrupa turunda 2020 Model Mercedes Tourismo araçlar ile rahat ve konforlu bir yolculuk

Konaklama

Litvanya (Vilnius), Estonya (Talin), Finlandiya (Helsinki), Norveç (Bergen), Danimarka (Kopenhag) ve Almanya (Hamburg) da 1’er gece ve Hollanda (Amsterdam)’da 2 gece konaklanacaktır.

Eyobus standartlarında oteller tercih edilip ve tüm konaklamalar 2 kişiliktir. Otellerde açık büfe kahvaltı mevcuttur.

Helsinki (Finlandiya) - Stokholm (İsveç) arasındaki 17 saatlik gemi yolculuğunda 2 kişilik kamaralarda konaklanacak olup kahvaltı bulunmamaktadır.

Sigorta

TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve tam kapsamlı seyahat sağlık sigortası

Panaromik Rehberlik

Tur öncesi yol rehberiniz Eyoblog ve Koordinatörler tarafından ön bilgilendirme

Bagaj Hakkı

Bagaj hakkı THY’nin yurt dışı sefer hakları ile sınırlıdır.. Yolcu başına 30 kg taşıma hakkı tanınmaktadır.

Avrupa Turuna neler dahil değil?

Yeme-İçme

Otel kahvaltıları hariç, bütün bireysel giderler

Gümrük Harçları

Yurt dışı çıkış harcı

Eyobus Vize Sigortası (Opsiyonel)

Vize reddi durumlarında kesintisiz iade hakkı (50 Euro)

Müze & Ören Yerleri

Müze giriş ücretleri

Vize

Çok Girişli Schengen Vizesi 160 €

Flam Tren Bileti

Flam Treni, dünyanın en ünlü tren yolculuğu olarak geçmektedir. Ulaşım amaçlı değil turistik amaçlı kullanılmaktadır. Bilet ücreti 50 Euro’dur. Katılım opsiyonel olup, katılmayan kişiler de Flam köyünde trekking yapabilir veya başka etkinliklere katılabilir.

DETAYLI PROGRAM

İstanbul - Vilnius
Kuzey Avrupa Gezimizin ilk günü, kalkıştan en az iki saat önce İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde yolcularımızla ortak bir noktada buluşup uçuşları ve check-in işlemleri ve pasaport kontrol işlemlerini tamamlaması hakkında bilgi vermekteyiz. 08.05 kalkış THY TK1409 sefer sayılı uçağımızla İstanbul Atatürk Havaalanından seyahatimize başlıyoruz ve 19.10’da Litvanya’nın başkenti Vilnius havaalanına iniş yapıyoruz. Devamında bizi bekleyen alanında profesyonel Avrupalı kaptanlarımızla Vilnius şehir merkezine yol alıyor ve Kuzey Avrupa turumuza Litvanya’nın başkenti Vilnius ile başlıyoruz. Baltık ülkelerinin en uğrak başkentlerinden olan Vilnius’ta ilk olarak Old Town olarak adlandırılan bölgesinin giriş kapısı olarak adlandırdığımız Auros Vartu Caddesinden şehir gezimize başlıyoruz. Vilnius küçük bir şehir olmasına rağmen yapılacak birçok farklı aktivite bulabilirsiniz, bunların başında ise KGB müzesi yer almaktadır. Saat 20.00’da başlayan turumuzda şehrin en güzel noktasına sahip Kalesini, Stikliu Caddesinde yer alan yerel mağazaları, Vilnius içerinde kendi anayasası ve başbakanı bulunan Uzupis Cumhuriyeti ziyaret ederek otelimize geçiş yaparak dinlenmeye çekiliyoruz.
Vilnius - Riga 300 km
Vilnius’tan konaklamamızın ardından Sabah 08.00’da hareketimizi takiben 300 km yolun ardından Riga’da oluyor şehir gezimize başlıyoruz. Letonya’nın başkenti ve aynı zamanda Baltık ülkelerinin en büyük şehri Riga. Ülke nüfusunun neredeyse yarısı başkent Riga’da yaşıyor. Şehir, kültürel, sanatsal ve finansal açıdan da ülkenin merkezi konumunda bulunmakta ve 2014’de Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilmiştir. Şehrin konaklamamızın olmasının bir diğer avantajı ise Baltık Ülkelerinin eğlence merkezi olmasıdır. Riga’nın dünya Art Nouveau sanatında önemli bir yere sahip bu durumu Riga sokaklarında yaptığımız gezilerde çok daha iyi anlayabiliyoruz. Şehir gezimiz yerel saat 16.00’da sonlandırıp aracımızla rotamızın bir diğer önemli şehri olan Tallinn için yola çıkıyoruz.
Riga - Tallinn 300 km
16.00’da Riga’dan Tallinn’e yine bir 300 km’lik yolun ardından varıyoruz. Tallinn’de de yine direk otelimize geçiyor, günü yorgunluğunu atıyoruz. Baltık ülkelerinin sonuncusu Estonya’nın başkenti Tallinn, aynı zamanda Baltık ülkelerinin de en küçüğü. Arnavut kaldırımlarıyla dolanmış sokakların ve günümüze kadar korunmuş tarihi yapılarıyla Tallinn, Baltık ülkelerinin en şirin başkenti olarak adlandırılmakta. Tallinn şehir merkezi Tompea Hill ve merkez şehir meydanı olarak ikiyi ayrılmış durumda. Bu tepeden güzel bir Tallinn manzarası seyredebilir, şehir merkezinde de tarih ile birlikte yolculuk edebilirsiniz. İlgisi olanlar için, Avrupa’nın en eski ve de satışları devam eden eczanesine sahip Tallinn. Bu eczanede 1422 yılına kadar uzanan kayıtlar bulunmakta. Tallinn’de de yine otel konaklamamız ardında şehri daha detaylı gezmek için vaktimiz oluyor ve Alexander Nevsky Cathedralı başta olmak üzere adeta bir fantastik film platosu tadındaki şehri geziyoruz. Saatlerimiz 17.00’ı gösterdiğinde ise Tallinn’den ayrılıyor ve turumuzun ilk gemi turu ile Helsinki’ye geçiyoruz.
Tallinn - Helsinki
Yaklaşık 3 buçuk saatlik bir gemi yolculuğunun ardından Helsinki’ye iniyoruz ve direkt olarak otelimize geçiyoruz. Baltık ülkelerinin yorgunluğunu bugün atabilir ve ertesi günde otelde yapacağımız kahvaltının ardında 17.00’a kadar Helsinki’nin tadını çıkartabilirsiniz. Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir. Doğa, deniz ve tarihin bir araya getirdiği bu şehir oldukça etkileyici. Şehrin hemen hemen tüm merkezi yerlerini deniz kıyısında göreceksiniz. Bu sebeple Baltık Denizinin kızı olarak anılır Helsinki. Bu şehirde Batı Avrupa’nın en büyük Ortodoks kilisesini görme, UNESCO tarafından koruma altına alınan Suomenlinna Kalesini ziyaret etme ve şehrin hemen her tarafında karşılaşacağımız parklarda dolaşma fırsatı bulacağız. Bu parklardan en meşhuru olan Esplanadi Parkı içinde birçok heykel barındırmakla birlikte hareketliliği ile ön plandadır. Senato Meydanını çevreleyen Protestan katedrali, Fin Senatosu ve Finlandiya Üniversitesi de görülmesi gereken yerlerden. Saatler 17.00’ı gösterdiğinde Helsinki’den ayrılıyor Stokholm’e yol alıyoruz.17 saat sürecek Titanic tadında konaklama ve eğlence imkanı olan bir gemi bu yolculuğumuz ile İsveç’in başkenti Stokholm’e geçiyoruz. Gemide özel odalarda konaklama, Casino, muazzam İsveç fiyortları ile turun en keyifli bölümlerinden biri.
Helsinki - Stockholm
Sabah saat 10.00 da gemimiz limana yanaşıyor ve gemi seyahatimiz bitiyor. Artık Stockholm’de, Kuzeyin yıldızındayız. Tüm yolcularımızı gemiden inince aracımız ile Adalar şehri Stokholm’ün old town’u Gamla Stan’a gidiyoruz. Kent merkezinde bu adaları birbirine bağlayan 50 civarı köprü bulunmakta. Kentin üçte bir oranını kanallar oluşturmakta. Doğa tarihi, Modern Sanatlar, Nobel ve ulasalın da içinde yer aldığı birçok müzeyi gezebileceğimiz medeniyetin sonuna kadar tadına varacağınız bir şehir.. Ulaşım için özellike metro ağını kullanılmasını öneriyoruz çünkü metroları bildiğimiz metrolardan çok farklı yolcularımızın bunu deneyimlemesini özellikle önermekteyiz. Stokholm pass kart edinip günlük bütün ulaşım ağını ve müzeleri aynı kart ile de kullanabiliyoruz. Stockholm’n mimari, sanatsal, kültürel yapısını ziyaret edeceklere ise özellikle Vasa Müzesi ve Nobel Müzesinin bulunduğu özel bir öneme sahip meydanını görmelerini önermekteyiz. Saatlerimiz 22.00’ı gösterene kadar Stockholm’de bulunacağız. Sonrasında ise Kuzey’in gizemli şehirleri için yola çıkacağız.
Stockholm - Flam 850 km
Stockholm’den saat 22.00’da ayrılıp, yapacağımız gece yolculuğunun ardından, Norveç’in gizemli fiyortlarının tam ortasında yer alan Flam kasabasına varıyoruz. Flam’a varmadan önce Norveç’in doğası içinde yapacağımız bu yolculukta fotoğraf karesi yakalamak için aracımızın penceresinden ayrılamayacağınızı belirtmek isteriz. Doğal güzelliklerin zirveye ulaşacağı, oksijenin temizliğini kesintisiz hissedeceğiniz bir kasaba burası. Doğa yürüyüşleri yapmak için oldukça ideal bir bölge. Meraklılarına ise, tren istasyonu içerisinde Flam Railway Müzesini ziyaret ederek demiryolunun tarihine küçük bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Flam gezimizin en can alıcı noktasına, isteyenler için Flam trenine binmeye geliyor sıra. Myrdal-Flam arasındaki tarihi tren yolundan geçerek, 45 dakika sürecek doğa içinde bir seyahate çıkıyoruz. Tren yolculuğunu efsaneleştiren büyük şelaleler içinde bir mistik dans show izleyebilir, kendinizi fantastik bir film karesinde hissedebilirsiniz. Tren yolcuğu tercih etmeyen yolcularımız ise botlarla fiyort turuna katılabilir ve eşsiz manzarayı farklı açılardan deneyimleyebilirler. Saatlerimiz 12’.00’ı gösterdiğinde ise Flam kasabasına veda ediyor ve Bergen’e yol alıyoruz.
Flam - Bergen 170 km
Flam Bergen arası sadece 170 km, yaklaşık 2-3 saatlik bir yolculuğun ardından Bergen’e ulaşıyor ve direkt olarak otelimize geçiyoruz. Otelde dinlendikten sonra, serbest zamanınızda Bergen’i dolaşma fırsatımız buluyoruz, Kuzey’in beyaz geceleri batmayan güneşi sayesinde Norveç’in ikinci büyük ve en önemli turizm şehri olan Bergen’de Hansa House, balık pazarı, ünlü meydanı başta olmak üzere geziyoruz. Renkli mimarisi ile oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip Bergen. Özellikle balık pazarında daha önce görme/yeme fırsatı bulmadığımız deniz ürünlerini bulabiliyorsunuz. Bergen konaklamamız ardından sabah kahvaltı sonrası Stavanger için yola çıkıyoruz. Stavanger’e ulaşmak için muazzam fiyortlar içinde bu kez 4 farklı gemi yolculuğu yapıyoruz. Stavanger’e gitmek ve deneyimlemek için heyecanla beklediğimiz yer olan Lysef Fiyordunda yer alan ünlü Pulpit Kaya’sını çıkmadan bir yere ayrılmıyoruz tabii ki.
Bergen - Stavanger 210 km
Kuzey Avrupa turumuzda Stavanger’e ulaşmak için yaklaşık 3 saat muazzam fiyortlar içinde bu kez 4 farklı gemi yolculuğu yapıyoruz. Kuzey Denizinin dibinde şirin ve tarihi bir liman kenti. Norveç’in en büyük dördüncü şehri, 2008 Avrupa Kültür Başkenti ve önemli bir ticari şehir Stavanger. Kuzey denizinde ilk petrol burada keşfedilmiş, bu sebeple ünlü bir petrol müzesi mevcut şehirde. Old Town’a gittiğinizde, beyaz ve çevresi çiçeklerle süslenmiş ahşap evler arasında arnavut kaldırımlı sokaklarda yürümekten oldukça keyif alacaksınız.Stavanger’e gitmek ve deneyimlemek için heyecanla beklediğimiz yer olan Lysef Fiyordunda yer alan ünlü Pulpit Rock’a çıkmadan bir yere ayrılmıyoruz tabii ki. Bu deneyimi yaşamak isteyen yolcularımızla binlerce turistin akın ettiği Pulpit Rock için toplamda 4 saatlik bir trekking yapıyoruz. Saatlerimiz 18.00’ı gösterdiğinde Stavanger’den ayrılıyor Kopenhag’a doğru yola çıkıyoruz.
Stavanger - Kopenhag 1000 km
Stavanger’den yola çıkışımızın ardından uzun bir yolculuk bizleri bekliyor.Yolcularımıza en önemli tavsiyemiz ise Öresund Köprüsü’nü geçerken telefonlar hazır vaziyette olmalarıdır. Öresund Köprüsü dünyanın en uzun köpürüsü olan denizin üzerinde başlayıp denizaltından devam eden mühendislik harikası bir yapı. Kopenhang’a sabah saatlerinde varıyoruz ve şehrin merkezinde, Tivoli Bahçesi manzaralı otelimizde konaklıyoruz. Dinlenme ardından şehri gezmek için otelimizden 5 dk yürüyüş mesafesinde olan şehir meydanına varıyoruz. Dünyadaki en mutlu insanların burada yaşadığı söyleniyor, bu durumu şehri gezerken yaşayan halktan, yaşam tarzlarından, zarif insanlarından kolayca anlayabiliyorsunuz. Şehri bisikletle gezmek isteyenler için Nyhavn’a (renkli evler bölgesi) gitmek oldukça keyifli bir deneyim olacaktır. Birbirinden görkemli binalar, huzur ve güven dolu yaşam, müzeler ve yeşille iç içe parklar renk katıyor Kopenhag gezisine. Tivoli bahçelerine girip lunaparkta 100 yaşına girecek elle kontrol edilen bir roller Costera binebilirsiniz. Kopenhang orta yerinde bulunan özerk bölge Christiana ziyaret edebilirsiniz. Christiana kendi yasası bulunan kendi kuralları içinde yaşayan hatta girişinde ”Şuan Avrupa Birliği sınırlarından çıkıyorsunuz” tabelasını göreceğiniz sıra dışı bir bölgedir. Kopenhang’tan sabah kahvaltımız sonrası aracımızla ayrılarak yine bir gemi yolcuğu ile Hamburg’a yol alıyoruz.
Kopenhag - Hamburg 350 km
Kopenhag otel konaklamamız ardından yola çıkıyor ve 15.00’da Kuzey Avrupa turumuzun önemli duraklarından biri olan, Almanya’nın ikinci büyük şehri Avrupa Birliği’nin de altıncı metropolü olan Hamburg’a varıyoruz. Liman şehri olan Hamburg’da, Venedik’ten daha fazla köprü bulunmaktadır. Kuzey Almanya’da bulunan en ünlü kiliselerden olan St. Michaelis Kilisesi şehirde bulunan en önemli yapılardan birisi ve tarihi 17. Yüzyıla kadar uzanmakta. Şehir içinde birçok park bulunmakta ve yürüyerek çok keyifli bir gezi geçirebileceğiniz bir şehir Hamburg. Hamburg’da yolcularımızın en çok tercih ettiği yer sabah 9.00 akşam 9.00’a kadar saat açık olan ‘‘Miniature Wunderland” oyuncak müzesi oluyor. Yiyecek ve içecek konusunda da bize birçok güzel alternatif sunuyor Hamburg şehri. Bu keyifli günü 23.59’da Hollanda’ya hareket ile sonlandırıyoruz.
Hamburg - Giethoorn 400 km
Gece 23.59’da Hamburg’dan başlayan yolculuğumuz saatler 09.00’ı gösterdiğinde, Hollanda’nın doğa harikası olan köylerinden birinde, Hobbit Köyü olarak adlandırılan, motorlu araç olarak sadece teknelerin kullanıldığı, ahşap köprülerle birbirine bağlı olan masal tadında GIETHORN’de son buluyor. Ve 3 saat boyunca bu doğa harikasının tadını çıkarıyoruz. Küçük teknelerle harika köyün kanallarında, doğanın içinde gezimizi tamamlıyoruz. Saatlerimiz 12:00’ı gösterdiğinde de rotamızın son ülkesi Amsterdam’a yolculuğumuz başlıyor.
Giethoorn - Amsterdam 120 km
Eşi görülmeyen doğa harikası Hobbit Köyü ile başlayan Hollanda seyahatimizin bir sonraki durağı AMSTERDAM oluyor. Saatler 15.00 ı gösterdiğinde Amsterdam’da otelimizde olmayı planlıyoruz. Ve hemen ardından şehri gezmeye başlayabilirsiniz. Muhteşem bir gece hayatı ve inanılmaz bisiklet trafiğiyle Amsterdam bizleri büyülemek için bekliyor olacak. Güzel bir bisiklet serüveni yaşamak için, keyifli müze deneyimleri ve eşsiz sokak kültürü için 2 gün konaklamamız olan Amsterdam’da bolca zamanımız olacak.
Amsterdam - İstanbul
2 gün otel konaklamamız ardından, 19.10 kalkışlı THY TK1958 sefer sayılı Amsterdam – İstanbul uçağı ile Kuzey Avrupa turumuzu sonlandırıyoruz.

BİLMENİZ GEREKENLER

Eyobus Portal (Kullanıcı Paneli)

Bütün EYOBUS katılımcıları için özel kullanıcı paneli mevcut olup sosyal medya hesabınızla direk giriş yapabilir ya da kısa sürede kayıt olabilirsiniz. Başvuru sürecinizi takip etmeniz ve tur seçiminiz yapmanızda yardımcı olacak bu sistem aynı zamanda vize sürecinizi de kolaylaştıracak, gerekli ve eksik evrakların takibini çok daha rahat yapabileceksiniz. Bu kullanıcı paneli sayesinde evraksal olarak da hiçbir aksaklıkla karşılaşmadan, ofis ile katılımcı arasındaki iletişimin sürekli aktif kılınmasına yardımcı olur. Ödeme planınızı bu panelden takip edebilir aynı zamanda ödeme bilgilerine kolayca bu panel üzerinden erişebilirsiniz.
Dinamik kur sistemi ile kredi kartıyla yada euro havale olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize İşlemleri

Yolculuğumuz öncesi vize işlemleri hakkında hepinizin aklında soru işareti olan şeyler ile ilgili bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz. Eyobus programlarına katılabilmeniz için Schengen vizesi almanız gerekmektedir. Schengen Vizesi tek bir vize ile Avrupa şehirlerine giriş izni veren vizenin adıdır. Fakat Eyobus programında Schengen Bölgesine birden fazla giriş-çıkış olduğu için "Çok Girişli Schengen Vizesi (Multi)" sahibi olmalısınız.

Vize işlemlerine dilerseniz bireysel; dilerseniz ekip arkadaşlarımızla birlikte adım adım işlemleri tamamlayarak başvurabilirsiniz. Vize ücreti 160 EURO’dur.

Eyobus Vize Sigortası (EVS)

Eyobus Vize Sigortası; ilk kez Eyobus tarafından hayata geçirilen bir uygulamadır. Tüm evrakları eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine rağmen konsolosluğun vize reddi vermesi ile sonuçlanan durumlarda ödenen tur ücretinde hiç bir kesinti olmadan %100 iade garantisi sağlamaktadır. Sadece Eyobus’a özeldir ve vize başvurusu yapan kişinin muhattabı sigorta şirketi değil, EYOBUS TURİZM A.Ş.’dir.

EVS ücreti 50 EURO olup kişinin talebi doğrultusunda, tur başvurusunu takip eden 30 gün içinde yapılması gerekmektedir.

Kimler Katılamaz?

– 18-35 yaş aralığında olmayanlar
– Hayali olmayanlar
– Parasıyla değil mi tavrında olanlar
– Farklı organizasyonlarla karıştıranlar
– Seçilmek için araya birini sokanlar

Fiyat Politikası

EYOBUS fiyat politikasını belirlerken hizmet, kalite ve fiyat değerlendirmesini göz önünde bulunduran bir yol izler. Karşılaştırmalı değerlendirmede en uygun fiyatı vaat eder.

EYOBUS 2013 yılından günümüze toplamda düzenlediği 39 farklı tarihte 65 Avrupa turu ve 4000’e yakın katılımcısının geri dönütlerinden edindiği tecrübe ile nitelikli Avrupa turları düzenlemeye devam etmektedir.

Kaçak acenta faaliyetlerinin karşısında olup, TÜRSAB belgeli ve TÜRSAB garantisi altında turlar düzenlemektedir. Belge Numarası: 9458

Otobüsle avrupa turu alanında en eski belge numarası ile, bu sektörde kurucu ve lider olduğunu göstermektedir. 

EYOBUS Turizm A.Ş. Türkiye seyahat acentalar birliği (TÜRSAB) bünyesinde bulunan, A grubu bir seyahat acentasıdır. EYOBUS aracı bir şirket değildir.

TÜRSAB zorunlu paket tur sigortası ve sözleşmesi ile turunuz ve tüm haklarınız güvence altındadır.

EYOBUS tur programı sırasında konaklama yapılacak otelleri özenle seçer. Katılımcıların rahat etmesi için 2 kişilik odalarda, şehir merkezine ulaşımın kolay olacağı konumları tercih eder.

2013’den bu yana aralıksız çalıştığımız otobüs firmamızla, EYOBUS’ün talep ettiği ve belirlediği şoförlerle çalışma geleneği sürdürülmektedir. Ayrıca tüm otobüslerimiz 2020 Model Mercedes-Tourismo modelidir.

EYOBUS katılımcılar için online platformda başvurular alır ve online ödeme sistemiyle sizi farklı yöntemlerle uğraştırmaz. Bilgileriniz kaydedilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Tek bilet türü bulunup, "standart bilet" olarak adlandırılmaktadır. Belli tarih aralıklarında belli kesintilerle koşulsuz iptal ve iade hakkı verilir. Sözleşme imzalayan katılımcının, imza gününden itibaren 7 gün cayma hakkı vardır ve ödemiş olduğu tüm ücret iade edilir.

ÖDEME PLANI

Kuzey Avrupa - 9
Katılmak istediğiniz turu seçin!
Kuzey Avrupa - 9
Daha Önce Katıldınız mı?
Ödeme Türü
Katılımcı Sayısı
Not: Grup indirim kodunuzu siz ve arkadaşlarınız 7 gün içinde Kullanabilrsiniz.
Kontenjanlarımızın %90'ı Mart ayında dolmaktadır.
KUZEY AVRUPA TURU
DOLULUK ORANI
%0
Turlara Göre Oranları Göster
Kuzey Avrupa - 9
%0
Genel Bilgiler Rotamız Detaylar Detaylı Program Bilmemiz Gerekenler Ödeme Planı
Kuzey Avrupa Turu Ücreti 1.990 €
Erken Kayıt İndirimi -70 €
Peşin Ödeme İndirimi -70 €
TOPLAM 1.850 €
BAŞVUR
© Copyright 2010-2021 by Eyobus