M. Rutkay Duran

M. Rutkay Duran
İstanbul Bilim Üniversitesi – Tıp Fakültesi
rutkay.duran@hotmail.com

Benim için işler yakın bir arkadaşımın acaba gitsek mi düşüncesini ortaya atmasıyla başladı sadece. Gitmeden önce herkes gibi tereddütlerim vardı tabii ki. Fakat her şey o kadar yolunda ve o kadar eğlenceliydi ki. Başvuru sürecinde birkaç sorunla karşılaştım ama ne zaman telefonla yardıma ihtiyaç duysam Eyobus çağrı merkezi oradaydı 🙂 Diğer turlar gibi standart prosedür uygulayıp sizi sorununuzla baş başa bırakan değil de daha çok sorununuzu anlamaya çalışıp çözmek için çabalayan ve profesyonelce çalışan bir ekibi barındırıyor bu Eyobus çağrı merkezi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Ve geldik yolculuğun ilk gününe. Tur programı aslında gözünüze sıkışık geliyor başta. Kendinize “Burayı bu kadar zamanda nasıl gezeceğiz?” ya da “Keşke bu şehri gündüz görseydik.” gibi şeyler söylemeniz muhtemel. Biz de söylemiştik 🙂 Ama işler düşündüğünüz gibi sıkışık olmuyor hiç de. Ofis ekibimiz daha önce bu şehirleri gezip gören ve deneyimlemiş insanlar olduğu için bu kadar yoğun bir program olmasına rağmen inanın en güzel şekilde oturtuyorlar zaman çizelgesini.

Eyobus Yolcu Görüşü

Tura başladığımızda herkes enerjik herkes heyecanlı oluyor tabii ki. Fakat ilerleyen günlerde yorgunluk arttıkça sorunlar da artıyor. Ama gözünü korkmasın, siz bu sorunları bazen fark etmiyorsunuz bile. Çünkü öyle bi yer ki Eyobus otobüsü, zaten 4.gün herkes kaynaşıyor, birbirini tanıyor. Ayrıca inanın bana karşımıza çıkan sorunlarla sevgili koordinatörlerimiz o kadar güzel başa çıkıyor ve çözümlüyor ki size sadece gezmek, eğlenmek kalıyor. Bu maceraya katılmak için yapmanız gereken tek şey katılım formunuzu doldurup valizinizi hazırlamak 🙂

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü