NEDEN EYOBUS?

Genç Katılımcılar

Eyobus’ı diğer programlarından ayıran en önemli özellik; Avrupa turu programında sadece 18-30 yaş arasındaki yolculara yer vermesidir. Eyobus Avrupa turu programının yaş ortalaması 22.8, Kuzey Avrupa turu programının yaş ortalaması 28.3’tür. Ve parayı veren herkes değil seçilen katılımcılar tura katılabilir.

Grup İndirimi

Eyobus’ın 2018’de getirdiği en büyük yenilik. Örneğin Kuzey Avrupa turu için sevgiliniz ile katılacaksınız ve başvurunuzu eyobus üzerinden gerçekleştirdiniz. Sonrasında size gelen grup koduyla birlikte sevgiliniz de başvurusunu yaptı. Artık siz 2 kişilik bir grupsunuz ve 50’şer Euro indirim sistemlerinizde gözükmekte. Grup sayısı 8’e kadar artabilir. Maksimum grup indirim miktarı 110 EURO’dur. Grup indirimi

Ödeme Kolaylığı

Avrupa turu ve Kuzey Avrupa turlarında kayıttan ödemeye bütün işlemlerinizi internet üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilme imkânı sunar. Size uygun Taksitli ve Peşin ödeme imkanı. Havale, Eft ya da Kredi kartı ile 3D secure sistemi kullanarak güvenli ödeme kolaylığı.

Tur Programı

Turlarımız ile kısa sürede birçok ülke görmenin yanı sıra, özenle hazırlanan programlar sayesinde optimum fayda elde edersiniz. EYOBUS rotasını oluştururken titizdir ve sürprizlerle karşılaşmazsınız. Örneğin; Pazartesi günü Selanik’te Atatürk’ün evi, Salı günü Paris’te Louvre müzesi kapalıdır. EYOBUS tecrübesi sayesinde sizi o günlerde o ülkelere götürmez.

Peşin Ödeme İndirimi

Peşin Ödeme İndirimi; EYOBUS Avrupa veya Kuzey Avrupa turlarında peşin ödeme indirimi vardır. Havale, EFT veya Kredi kartı ile yapılabilir. Peşin ödemelerde 50 EURO  indirim uygulanır.

Yol Rehberiniz EyoBlog

Eyobus’ın 22 kişilik profesyonel ekininin 4’ü sadece EYOBLOG ile ilgilenmektedir. Sizlerin gezilerini daha verimli hale getirmek için düzenli olarak tecrübelerini yazarak, blog oluşturmaktadırlar. Blog için

Referans Sistemi

Eyobus size bir sonraki yıl sizin referansınızla Eyobus’a katılan kişiler için kişi başı 30 Euro hesabınıza yatırır. Örneğin; 5 arkadaşınıza önerdiniz ve referans numaranızı verdiniz. Bunlardan 3 kişi katılırsa, Ekim ayında 90 EURO olarak ödemeniz hesabıza yapılır.

Türsab Onaylı

Eyobus sadece yurtdışı turları (Avrupa turu ve Kuzey Avrupa turu) organize eden ve bu alanda profesyonelleşmiş bir şirkettir. Ayrıca Eyobus Turizm A.Ş 9458 Belge Numarası ile TÜRSAB TATİL MELEĞİ Üyesidir.

Sivil Toplum Ruhu

EYOBUS büyük bir şirket olmasının yanı sıra aynı zamanda bir Sivil Toplum Kuruluşu kültürü ile kurulmuştur. Kurucuları 4 yıl TEMA Vakfında gönüllü olarak çalışmış ve daha sonra EYO’yu; yani Avrupa Gençlik Derneği’ni kurmuştur.

Dinamik Kur Sistemi

Dinamik kur sistemi ile ödemeler gerçekleşir. Örneğin; 100 Euro’luk taksidiniz için PORTAL’dan ödeme yapacaksınız. O an kur 4.20 ise sistem bunu otomatik olarak 420 TL’ye dönüştürür ve 3D ödeme sayfası vasıtasıyla kredi kartınızdan ödemenizi çeker.

Güvenli Ödeme

Eyobus ödemeleri şahsi hesaplara değil, EYOBUS TURİZM SEYAHAT BİL. EĞT. ORG. DAN. HİZ. ANOMİM ŞİRKETİ adına yapılır. Yaşadığınız sıkıntılarda hakkınız  verilen sözlerle değil, sözleşme maddeleri ile güvence altındadır. En çok kullanılan 6 farklı banka ile çalışıp, TL ve EURO transferlerinizde maddi kaybınızın önüne geçer.

After Party

Yılın farklı tarihlerinde EYOBUS Avrupa turu ve Kuzey Avrupa turlarına katılan kişiler Antalya’da Çıralı’da portakal bahçeleri arasında hamak konseptiyle gerçekleştirilen AFTER PARTY’de bir araya gelip Eyobus anılarını paylaşır.  Artık gelenekselleşen ve iple çekilen bir organizasyon olan AFTER PARTY-4   12-13-14 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

Rahat ve Keyifli Yolculuk

Otobüsler 6 yıldır çalıştığımız firmadan kiralanır. 19 gün boyunca size şoförlük yapacak kişilerin mutlaka daha önce turlarımızda çalışmış olması gerekir. Tur ve yol tecrübesi olmayan şoförler turlara dahil edilmez. Sizin de turunuz zehir olmaz

Eyobus Portal

EYOBUS başvuruları sonrasında EYOBUS PORTAL’a üyeliğiniz gerçekleşir. Portaldan başvuru işlemlerinizi, ödemelerinizi ve vize işlemlerinizi ONLİNE olarak yürütebilirsiniz.

Gerçek ve Güvenilir Veriler

EYOBUS’ın sitelerinde ve reklamların verdiği verilerde kesinlikle şişirme ve abartma yoktur. Örneğin; EYOBUS Avrupa turu ve Kuzey Avrupa turlarına katılan kişi sayıları, yaş ortalamaları sistemden edinilmiş ve resmi olarak bildirilmiştir.

Profesyonel Kadro

Turlarında sizi yalnız bırakmaz, profesyonel saha ekibimiz her türlü sorun ve sorularınız için yanınızda olurlar.

Kurumsal Firma

Eyobus sadece yurtdışı turları organize eden ve bu alanda profesyonelleşmiş bir şirkettir.

Kolay ve Güvenli İletişim

Sizle yapılan görüşmeler kayıt altında tutulur. Bir problem yaşamanız durumunda Ses kayıtları incelenir, size de bir örneği gönderilir. Mağduriyetiniz varsa giderilir.

Nasıl yardım edebiliriz?

Eyobus Avrupa turu ya da Kuzey Avrupa Turuna katılmak istiyorsunuz ancak aklınızda bazı sorular mı var bunu için S.S.S Bölümüne göz atabilirsiniz.

Yoksa sen hala Avrupa'yı gezmedin mi?