Neden Eyobus?
NEDEN EYOBUS?

GENÇ KATILIMCILAR

Eyobus’ı diğer programlarından ayıran en önemli özellik; Avrupa turunda sadece 18-30 yaş arasındaki yolculara yer vermesidir. Eyobus Avrupa turunun yaş ortalaması 22.8, Kuzey Avrupa turunun yaş ortalaması 28.3’tür. Ve parayı veren herkes değil seçilen katılımcılar tura katılabilir.

Grup İndirimi

Eyobus’ın 2018’de getirdiği en büyük yenilik. Örneğin Kuzey Avrupa turuna sevgiliniz ile katılacaksınız ve başvurunuzu eyobus üzerinden gerçekleştirdiniz. Sonrasında size gelen grup koduyla birlikte sevgiliniz de başvurusunu yaptı. Artık siz 2 kişilik bir grupsunuz ve 50’şer Euro indirim sistemlerinizde gözükmekte. Grup sayısı 8’e kadar artabilir. Maksimum grup indirim miktarı 110 EURO’dur. Grup indirimi

ÖDEME KOLAYLIĞI

Kayıttan ödemeye bütün işlemlerinizi internet üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilme imkânı sunar. Size uygun Taksitli ve Peşin ödeme imkanı. Havale, Eft ya da Kredi kartı ile 3D secure sistemi kullanarak güvenli ödeme kolaylığı.

TUR PROGRAMI

Turlarımız ile kısa sürede birçok ülke görmenin yanı sıra, özenle hazırlanan programlar sayesinde optimum fayda elde edersiniz. EYOBUS rotasını oluştururken titizdir ve sürprizlerle karşılaşmazsınız. Örneğin; Pazartesi günü Selanik’te Atatürk’ün evi, Salı günü Paris’te Louvre müzesi kapalıdır. EYOBUS tecrübesi sayesinde sizi o günlerde o ülkelere götürmez.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Peşin Ödeme İndirimi; EYOBUS Avrupa veya Kuzey Avrupa turlarında peşin ödeme indirimi vardır. Havale, EFT veya Kredi kartı ile yapılabilir. Peşin ödemelerde 50 EURO  indirim uygulanır.

YOL REHBERİNİZ EYOBLOG

Eyobus’ın 22 kişilik profesyonel ekininin 4’ü sadece EYOBLOG ile ilgilenmektedir. Sizlerin gezilerini daha verimli hale getirmek için düzenli olarak tecrübelerini yazarak, blog oluşturmaktadırlar. Blog için Tıklayınız

REFERANS SİSTEMİ

Eyobus size bir sonraki yıl sizin referansınızla Eyobus’a katılan kişiler için kişi başı 30 Euro hesabınıza yatırır. Örneğin; 5 arkadaşınıza önerdiniz ve referans numaranızı verdiniz. Bunlardan 3 kişi katılırsa, Ekim ayında 90 EURO olarak ödemeniz hesabıza yapılır.

TÜRSAB ONAYLI

Eyobus sadece yurtdışı turları organize eden ve bu alanda profesyonelleşmiş bir şirkettir. Ayrıca Eyobus Turizm A.Ş 9458 Belge Numarası ile TÜRSAB TATİL MELEĞİ Üyesidir.

SİVİL TOPLUM RUHU

EYOBUS büyük bir şirket olmasının yanı sıra aynı zamanda bir Sivil Toplum Kuruluşu kültürü ile kurulmuştur. Kurucuları 4 yıl TEMA Vakfında gönüllü olarak çalışmış ve daha sonra EYO’yu; yani Avrupa Gençlik Derneği’ni kurmuştur.

GÜVENLİ ÖDEME

Eyobus ödemeleri şahsi hesaplara değil, EYOBUS TURİZM SEYAHAT BİL. EĞT. ORG. DAN. HİZ. ANOMİM ŞİRKETİ adına yapılır. Yaşadığınız sıkıntılarda hakkınız  verilen sözlerle değil, sözleşme maddeleri ile güvence altındadır. En çok kullanılan 6 farklı banka ile çalışıp, TL ve EURO transferlerinizde maddi kaybınızın önüne geçer.

DİNAMİK KUR SİSTEMİ

Dinamik kur sistemi ile ödemeler gerçekleşir. Örneğin; 100 Euro’luk taksidiniz için PORTAL’dan ödeme yapacaksınız. O an kur 4.20 ise sistem bunu otomatik olarak 420 TL’ye dönüştürür ve 3D ödeme sayfası vasıtasıyla kredi kartınızdan ödemenizi çeker.

AFTER PARTY

Yılın farklı tarihlerinde EYOBUS’a katılan kişiler Antalya’da Çıralı’da portakal bahçeleri arasında hamak konseptiyle gerçekleştirilen AFTER PARTY’de bir araya gelip Eyobus anılarını paylaşır.  Artık gelenekselleşen ve iple çekilen bir organizasyon olan AFTER PARTY-4   12-13-14 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

GERÇEK VE GÜVENİLİR VERİLER

EYOBUS’ın sitelerinde ve reklamların verdiği verilerde kesinlikle şişirme ve abartma yoktur. Örneğin; EYOBUS’a katılan kişi sayıları, yaş ortalamaları sistemden edinilmiş ve resmi olarak bildirilmiştir. 

EYOBUS PORTAL

EYOBUS başvuruları sonrasında EYOBUS PORTAL’a üyeliğiniz gerçekleşir. Portaldan başvuru işlemlerinizi, ödemelerinizi ve vize işlemlerinizi ONLİNE olarak yürütebilirsiniz.

RAHAT YOLCULUK

Otobüsler 6 yıldır çalıştığımız firmadan kiralanır. 19 gün boyunca size şoförlük yapacak kişilerin mutlaka daha önce turlarımızda çalışmış olması gerekir. Tur ve yol tecrübesi olmayan şoförler turlara dahil edilmez. Sizin de turunuz zehir olmaz.

KOLAY VE GÜVENLİ İLETİŞİM

Sizle yapılan görüşmeler kayıt altında tutulur. Bir problem yaşamanız durumunda Ses kayıtları incelenir, size de bir örneği gönderilir. Mağduriyetiniz varsa giderilir.

Menu