Kur işlemleri için portal.eyobus.com.tr adresiniz de Parasal İşlemler – Hesap Hareketlilikleri bölümünde ki anlık kuru takip etmelisiniz. Bu bağlamda kişi ne kadar para yatırırsa yatırsın bizim hesabımıza sizin -yatırdığınız saatteki ,sistemde yer alan kurun tam karşılığı hesabınıza yüklenecektir.

Kendinize günlük ortalama bir harcama limiti belirlemenizi tavsiye ederiz. Ortalama harcamalar günlük 20-25 Euro aralığında değişmektedir. 25 Euro harcayacağınızı düşünüyorsanız 500 Euro almanız yeterli olacaktır. Ekstra durumlar için kredi kartınız varsa yanınıza mutlaka almanızı öneririz.

Tüm kredi kartları kullanılmaktadır. Bankadan açtırmanıza gerek yoktur. Sadece kredi kartınızın Euro özelliği yoksa yapmış olduğunuz harcamalar hesap ekstrenize bankanın o günkü kurundan yansıyacaktır. Örneğin; yapacağınız 10 Euro’luk harcama bankanın kurunun 4.00 olduğunu düşünürsek 40 Tl olarak işlem görecektir. Bankaların ekstra komisyon alması söz konusu değildir.

Paranızı kesinlikle Euro yaparak gelmeniz gerekmektedir.

Eğer peşin ödeme gerçekleşecek ise 990 Euro’luk ücret seyahat gününden önce tek seferde ödenebilmektedir.

Katılımcının başvurusu onaylandıktan sonra, 10 gün içinde katılım ücretinin 100 Euro'sunu ödemesi gerekmektedir. Tura katılım bedeli taksitli ödemede 1040 EURO olup, tur gününe olan ay sayısı kadar taksitlendirilerek ödenmektedir.

Katılım ücreti olan 1040 Euro’nun 700 Euro’luk kısmı seyahat gününden önce 340 Euro’luk kısmı ise seyahat gününde ödenmektedir.

Tura katılım bedeli taksitli ödemede 1040 EURO olup, bu miktarın 340 Euro’su tur günü, kalan 700 Euro’su ise başvuru kabulünüzün ardında tur gününe olan ay sayısı kadar taksitlendirilerek ödenmektedir.

Türk Lirası bazında ödeme yaptığınız takdirde, ödeme yaptığınız andaki kur geçerlidir. Ödemeleriniz T.C. Merkez Bankası döviz kuru temel alınarak Euro’ya çevrilmektedir.

Evet peşin ödemede EYOBÜS size 50 Euro'luk bir indirim sağlar. Yani 1040 Euro’yu 990 Euro olarak tek seferde ödeyip, toplamda katılım ücretinin 990 Euro olmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl yardım edebiliriz?

Eyobus Avrupa turu ya da Kuzey Avrupa Turuna katılmak istiyorsunuz ancak aklınızda bazı sorular mı var bunu için S.S.S Bölümüne göz atabilirsiniz.