Referans Sistemi

Adım 1: Sana özel tanımlanan kullanıcı panelinize girişi yapıp sol tarafta bulunan ‘Referanslarım’ sayfasına geliniz.

Adım 2: Sosyal medyada paylaşacağınız referans linkiniz ile birlikte katılım sağlayan her arkadaşınız için 30’ar Euro para kazanabilirsiniz.

Adım 3: Referans kodu linkini sosyal medyada tıklayan ve 7 gün içerisinde başvuru yapıp tura katılım sağlayan her arkadaşın 30 Euro indirim hakkı kazanmış olacaksın.

Adım 4: Örneğin Facebook hesabında paylaştığın link üzerinden sitemize giriş yapıp 7 gün içerisinde başvuru yapan kişi senin referansın olarak tanımlanmaktadır.

Adım 5: Sms ile birlikte 30 Euro kazanmak istersen kullanıcı panelinde yine referanslarım sayfanda sana özel sms programında direk olarak istediğin kişilere ücretsiz sms atabilirsin. Attığın sms üzerindeki linke tıklayan ve tura katılan her arkadaşın için 30 Euro kazanabilirsin.

Adım 6: Davet edeceğiniz arkadaşlarınızın 18-35 yaş arasında olması gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız onaylandıktan sonra koltuğunuz onaylanacaktır ve arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecektir.

Adım 7: Kullanıcı panelin üzerinden 20 farklı arkadaşına göndermiş olduğun davet sms ile ücretsiz koltuk seçme hakkın olacaktır. Ücretsiz koltuk kazanma şansı kontenjan ile sınırlıdır.