Şirket Geçmişi

 • 2010

  Avrupa Gençlik Derneği Kuruluş

  Dernek kısa zamanda AB programları desteğiyle 12 farklı alanda binlerce gence ücretsiz eğitimler verdi. Bu kursların yanı sıra gençlerin AB projeleriyle yurtdışına gitmesinin önünü açtı ve Denizli’de ilk EURODESK Temas Noktası oldu.

 • 2011

  “Atıktan Sanata” projesi

  15 farklı ülkeden 55 katılımcı ile “Atıktan Sanata” projesi kapsamında dünyanın en büyük geri dönüşüm heykeli olan Pamukkale travertenlerini yaptı ve ülkemizin turizm değerlerinin tanıtılmasına katkı sağladı.

 • 2012

  Eyobus Projesi

  Daha çok gencin farklı kültürleri tanıması ve hayallerini gerçekleştirmesi için EYOBUS projesi tanıtıldı. “EYO”; Avrupa Gençlik Derneği’nin İngilizce adı olan European Youth Organisation’un kısaltılması olarak kullanıldı.

 • 2013

  İktisadi İşletme

  EYOBUS; 2013-2014 yıllarında Avrupa Gençlik Derneği iktisadi işletmesi bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştirdi.

 • 2015

  TURSAB Üyeliği

  Türkiye’de otobüsle Avrupa turunu resmi olarak gerçekleştiren ilk “şirket” olarak faaliyetlerini sürdürdü ve yine bu alanda faaliyet gösteren firmalar arasında TURSAB’a kayıtlı tek firma olarak tescillendi.

 • 2016

  Eyo Business

  2013-2016 yılları arasında toplamda 20 otobüsle; 16 Avrupa, 1 Kuzey Avrupa (İskandinavya) turunu 1067 genç ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca Eyobus her yıl bir çok üniversitede, binlerce öğrenci ile buluşarak Eyobus’ın başarı hikayesini ve girişimcilik üzerine deneyimlerini öğrencilere aktarmaktadır.

Nasıl yardım edebiliriz?

Eyobus Avrupa turu ya da Kuzey Avrupa Turuna katılmak istiyorsunuz ancak aklınızda bazı sorular mı var bunu için S.S.S Bölümüne göz atabilirsiniz.

Yoksa sen hala Kuzey Avrupa'yı gezmedin mi?