Buse Eren

Buse Eren
İstanbul Üniversitesi
buseren34@gmail.com

Merhabalar ben Buse Eren, üniversite sınavına hazırlandığım sene, malum dönemin can sıkıcı temposundan sıyrılmak adına ileriye dönük hayaller ve hedefler belirlemiştim kendime. Güzel bir üniversite, severek okuyacağım bir bölüm, görmeye değer bulduğum dünyayla tanışmak vs. vs.

Daha sonrasında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü kazandım aynı üniversitede ikinci diploma programıyla İşletme lisans ve İktisat yan dal gibi kendimi geliştirecek ek programlara başladım.

Şu an 3. Sınıftayım. Aynı zamanda Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünde 2. sınıfım. Kendimi geliştirmeyi ve bir şeyler öğrenmeyi seviyorum. Kendime bir şeyler kattığımı hissederek yaşamaktan keyif alıyorum. Hayallerimin başlangıcının gerçekleştiğini gördüğümde devamı için bir şeyler yapmaya karar verdim ve EYOBUS ile karşılaştım. EYOBUS beni dünyayla tanıştırdı ve yeni bir dünya algısı yarattı şu an için çok büyük bir ikilemdeyim.

Çok okuyan mı bilir çok gezen mi? Gerçekten cevabını veremediğim bir soru olduğu için her ikisini de yapmaya karar verdim. O yüzden EYOBUS ile yolculuğum bitmeyecek çok okurken çok gezeceğim. Her yolculuk hevesler ve endişeler içerir. Eğer endişeleriniz varsa gidermek için okulda orada burada karşılaşabiliriz çünkü dünya karşılaşmak için küçük keşfetmek için çok büyük. İnsan değeceğini bildiği şeyler için bir şeyler yapmak istiyor. EYOBUS gerçekten de çıkılmaya değer bir yol vaat ediyor.

Sevgiler ve sevgiler..