Yunus Hoş

Yunus Hoş
İstanbul Kültür Üniversitesi – Hukuk
ynshs_898@hotmail.com

Bu tura başlamadan önce diğer emsal firmalardan daha profesyonel ve kurumsal bir firma istemem beni Eyobus’e getirdi. Facebook üzerinden bir reklamda görmüş olup hemen başvurdum çünkü benim hep hayalimdeki bir organizasyondu.

Eyobus Yolcu Görüşü

Gittiğimiz ülkelerde yeterince gezme zamanımız oldu örneğin Roma’da 1 gece 2 gün geçirdik. Tüm ülkeleri yeterince gezecek zamanımız oldu. Paris’te 1 güne yakın geçirdik. Her ülkeyi gezecek kadar zamanımız oldu en güzel noktası buydu turun. Avrupa’daki nezih şehirlerdi tam yerinde seçilmiş konaklamalardı. Son derece lüks otellerdi 3* 4* lı. Otobüsümüzde 3 koordinatör bulunuyordu hepsi birbirinden cana yakın bizimle birer arkadaş gibiydi hiçbir isteğimizi geri çevirmediler. Güler yüzlü ofis ekibi her türlü sorunumuzda bize yardımcı oldular.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Bu tura çıkmadan aklımdaki tek soru otobüs yolculuğu olması ama kesinlikle otobüste olduğumuzu bile anlamadık çok rahat konforlu araçlarda yolculuk yaptık adeta bizim evimiz oldu çok güzel dostluklar edindik. Bu turun bana en güzel katkısı artık tek basıma bir yurt dışı seyahatine çıkabilecek cesareti vermesi oldu ve kısa zaman ve uygun fiyata bir çok ülke görmek oldu.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü