Sizi Arayalım!
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Otobüsle Kuzey Avrupa Turu

12 Gün - 9 Ülke - 12 Şehir
2290.00 Euro - 1 Ocak 2023’e kadar 2190.00 Euro 100 Euro Erken kayıt - 100 Euro peşin ödeme indirimi

Kuzey Avrupa Turu

THY kalitesiyle Eyobus Kuzey Avrupa turu 2290 €’dur.
Kuzey Avrupa Turumuzda Helsinki’den İsveç’e yapacağımız 17 saatlik yolculuğumuz da 17 katlı vikingline gemisi ile unutulmaz ve eğlenceli bir hal alacak. Masalsı güzelliği ile her adımında hissettirdiği huzurla şaşırtan Norveç’i, Viking izleriyle sizi geçmişe götürecek İsveç’i, mutluluğun başkenti Danimarka’yı, eğitim sisteminde devrim yaratan Finlandiya’yı ve de son durağımız özgürlükler ülkesi Hollanda’yı bu programda bulacaksınız.
Kuzey Avrupa turumuz, doğada yerini yeniden alman için hazır! Avrupanın en huzur verici yolculuğunda; koltuğunu ayırtmayı unutma.
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENME! BU YIL KUZEY AVRUPA'YI 2790€ YERİNE 2290€ İLE KEŞFET!
HEMEN BAŞVUR


2024 Kuzey Avrupa Turunda Nerelere Gidilecek?

1. Litvanya - Vilnius 
2. Letonya - Riga
3. Estonya - Tallin 
4. Finlandiya - Helsinki  
5. İsveç - Stockholm 
6. Norveç - Flam, Bergen, Stavenger 
7. Danimarka - Kopenhag 
8. Almanya - Hamburg  
9. Hollanda - Giethoorn, Amsterdam 


Neler Dahil?

ULAŞIM: Kuzey Avrupa turunda gidiş-dönüş uçak ile olup, şehirler arası transfer 2020 model Setra araçlar kullanılmaktadır.

KONAKLAMA:  Litvanya, Estonya, Finlandiya, Norveç, Danimarka  ve Almanya da 1’er gece ve Hollanda’da 2 gece konaklanacaktır.

Eyobus standartlarında oteller tercih edilip ve tüm konaklamalar 2 kişiliktir. Otellerde açık büfe kahvaltı mevcuttur.

Helsinki (Finlandiya) - Stokholm (İsveç) arasındaki 17 saatlik gemi yolculuğunda 2 kişilik kamaralarda konaklanacak olup kahvaltı bulunmamaktadır.

SİGORTA: TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortası.

PANAROMİK REHBERLİK: Tur öncesi yol rehberiniz Eyoblog ve Koordinatörler tarafından ön bilgilendirme

BAGAJ HAKKI:  Bagaj hakkı THY’nin yurt dışı sefer hakları ile sınırlıdır. THY kg değiştirme hakkına sahiptir.


Neler Dahil Değil?

YEME – İÇME: Otel kahvaltıları hariç, bütün bireysel giderler.

MÜZE VE ÖREN YERLERİ: Müze giriş ücretleri bireysel karşılanmaktadır

GÜMRÜK HARÇLARI: Yurt dışı çıkış harcı.

VİZE: Yurt dışı çıkış belgeniz yeşil ve diplomatik olmadığı sürece Schengen vizesine ihtiyaç duyulmaktadır. Vize ücreti 220 Euro’dur.

FLAM TREN BİLETİ: Flam Treni, dünyanın en ünlü tren yolculuğu olarak geçmektedir. Ulaşım amaçlı değil turistik amaçlı kullanılmaktadır. Bilet ücreti 80 Euro’dur. Katılım opsiyonel olup, katılmayan kişiler de Flam köyünde trekking yapabilir veya başka etkinliklere katılabilir.      

HEMEN BAŞVUR

Ücrete Neler Dahil?

  ULAŞIM

  KONAKLAMA

  SİGORTA

  PANAROMİK REHBERLİK

  BAGAJ HAKKI

 

Ücrete Neler Dahil Değil?

  YEME & İÇME

  MÜZE VE ÖREN YERLERİ

  GÜMRÜK HARCI

  VİZE

  FLAM TRENİ

 

Kuzey Avrupa Tur Takvimimiz

Bilmeniz Gerekenler

Kuzey Avrupa Turu hakkında başvuru yaparken ve yaptıktan sonra bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik. Aklınıza takılan diğer sorular için lütfen iletişime geçiniz.

Kuzey Avrupa turumuzda gidiş ve geliş uçakla olup, ülkeler arası geçişlerde otobüs kullanılmaktadır. Ayrıca 17 saatlik bir gemi yolculuğumuz bulunmaktadır.

Bagaj hakkı THY’nin yurt dışı sefer hakları ile sınırlıdır.. Yolcu başına 30 kg taşıma hakkı tanınmaktadır.

Flam Treni, dünyanın en ünlü tren yolculuğu olarak geçmektedir. Ulaşım amaçlı değil turistik amaçlı kullanılmaktadır. Bilet ücreti güncel fiyat olarak katılımcılara tur başlamadan bildirilmektedir. Katılım opsiyonel olup, katılmayan kişiler de Flam köyünde trekking yapabilir veya başka etkinliklere katıla

Web sitemizdeki menüde yer alan kullanıcı paneli (portal) bölümünden giriş yapabilirsiniz. Başvuru sırasında yeni bir üyelik oluşturuyorsunuz ve tüm adımlar için bu kısmı kullanıyorsunuz. Şifrenizi unutmanız halinde ise şifremi unuttum kısmından şifrenizi güncelleyebilirsiniz. 

İstanbul - Vilnius

Kuzey Avrupa Gezimizin ilk günü, kalkıştan en az iki saat önce İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde yolcularımızla ortak bir noktada buluşup uçuşları ve check-in işlemleri ve pasaport kontrol işlemlerini tamamlaması hakkında bilgi vermekteyiz. 07:50 kalkış THY TK1407 sefer sayılı uçağımızla İstanbul Havaalanından seyahatimize başlıyoruz ve 19.10’da Litvanya’nın başkenti Vilnius havaalanına iniş yapıyoruz. Devamında bizi bekleyen alanında profesyonel Avrupalı kaptanlarımızla Vilnius şehir merkezine yol alıyor ve Kuzey Avrupa turumuza Litvanya’nın başkenti Vilnius ile başlıyoruz. Baltık ülkelerinin en uğrak başkentlerinden olan Vilnius’ta ilk olarak Old Town olarak adlandırılan bölgesinin giriş kapısı olarak adlandırdığımız Auros Vartu Caddesinden şehir gezimize başlıyoruz. Vilnius küçük bir şehir olmasına rağmen yapılacak birçok farklı aktivite bulabilirsiniz, bunların başında ise KGB müzesi yer almaktadır. Saat 20.00’da başlayan turumuzda şehrin en güzel noktasına sahip Kalesini, Stikliu Caddesinde yer alan yerel mağazaları, Vilnius içerinde kendi anayasası ve başbakanı bulunan Uzupis Cumhuriyeti ziyaret ederek otelimize geçiş yaparak dinlenmeye çekiliyoruz.     

 

Vilnius - Riga

Vilnius’tan konaklamamızın ardından Sabah 08.00’da hareketimizi takiben 300 km yolun ardından Riga’da oluyor şehir gezimize başlıyoruz. Letonya’nın başkenti ve aynı zamanda Baltık ülkelerinin en büyük şehri Riga. Ülke nüfusunun neredeyse yarısı başkent Riga’da yaşıyor. Şehir, kültürel, sanatsal ve finansal açıdan da ülkenin merkezi konumunda bulunmakta ve 2014’de Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilmiştir. Şehrin konaklamamızın olmasının bir diğer avantajı ise Baltık Ülkelerinin eğlence merkezi olmasıdır. Riga’nın dünya Art Nouveau sanatında önemli bir yere sahip bu durumu Riga sokaklarında yaptığımız gezilerde çok daha iyi anlayabiliyoruz. Şehir gezimiz yerel saat 16.00’da sonlandırıp aracımızla rotamızın bir diğer önemli şehri olan Tallinn için yola çıkıyoruz.

16.00’da Riga’dan Tallinn’e yine bir 300 km’lik yolun ardından varıyoruz. Tallinn’de de yine direk otelimize geçiyor, günü yorgunluğunu atıyoruz. Baltık ülkelerinin sonuncusu Estonya’nın başkenti Tallinn, aynı zamanda Baltık ülkelerinin de en küçüğü. Arnavut kaldırımlarıyla dolanmış sokakların ve günümüze kadar korunmuş tarihi yapılarıyla Tallinn, Baltık ülkelerinin en şirin başkenti olarak adlandırılmakta. Tallinn şehir merkezi Tompea Hill ve merkez şehir meydanı olarak ikiyi ayrılmış durumda. Bu tepeden güzel bir Tallinn manzarası seyredebilir, şehir merkezinde de tarih ile birlikte yolculuk edebilirsiniz. İlgisi olanlar için, Avrupa’nın en eski ve de satışları devam eden eczanesine sahip Tallinn. Bu eczanede 1422 yılına kadar uzanan kayıtlar bulunmakta. Tallinn’de de yine otel konaklamamız ardında şehri daha detaylı gezmek için vaktimiz oluyor ve Alexander Nevsky Cathedralı başta olmak üzere adeta bir fantastik film platosu tadındaki şehri geziyoruz. Saatlerimiz 17.00’ı gösterdiğinde ise Tallinn’den ayrılıyor ve turumuzun ilk gemi turu ile Helsinki’ye geçiyoruz.16.00’da Riga’dan Tallinn’e yine bir 300 km’lik yolun ardından varıyoruz. Tallinn’de de yine direk otelimize geçiyor, günü yorgunluğunu atıyoruz. Baltık ülkelerinin sonuncusu Estonya’nın başkenti Tallinn, aynı zamanda Baltık ülkelerinin de en küçüğü. Arnavut kaldırımlarıyla dolanmış sokakların ve günümüze kadar korunmuş tarihi yapılarıyla Tallinn, Baltık ülkelerinin en şirin başkenti olarak adlandırılmakta. Tallinn şehir merkezi Tompea Hill ve merkez şehir meydanı olarak ikiyi ayrılmış durumda. Bu tepeden güzel bir Tallinn manzarası seyredebilir, şehir merkezinde de tarih ile birlikte yolculuk edebilirsiniz. İlgisi olanlar için, Avrupa’nın en eski ve de satışları devam eden eczanesine sahip Tallinn. Bu eczanede 1422 yılına kadar uzanan kayıtlar bulunmakta. Tallinn’de de yine otel konaklamamız ardında şehri daha detaylı gezmek için vaktimiz oluyor ve Alexander Nevsky Cathedralı başta olmak üzere adeta bir fantastik film platosu tadındaki şehri geziyoruz. Saatlerimiz 17.00’ı gösterdiğinde ise Tallinn’den ayrılıyor ve turumuzun ilk gemi turu ile Helsinki’ye geçiyoruz.

 

   Otel Konaklaması               

   Sabah Kahvaltısı

Tallinn - Helsinki

Yaklaşık 3 buçuk saatlik bir gemi yolculuğunun ardından Helsinki’ye iniyoruz ve direkt olarak otelimize geçiyoruz. Baltık ülkelerinin yorgunluğunu bugün atabilir ve ertesi günde otelde yapacağımız kahvaltının ardında 17.00’a kadar Helsinki’nin tadını çıkartabilirsiniz. Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir. Doğa, deniz ve tarihin bir araya getirdiği bu şehir oldukça etkileyici. Şehrin hemen hemen tüm merkezi yerlerini deniz kıyısında göreceksiniz. Bu sebeple Baltık Denizinin kızı olarak anılır Helsinki. Bu şehirde Batı Avrupa’nın en büyük Ortodoks kilisesini görme, UNESCO tarafından koruma altına alınan Suomenlinna Kalesini ziyaret etme ve şehrin hemen her tarafında karşılaşacağımız parklarda dolaşma fırsatı bulacağız. Bu parklardan en meşhuru olan Esplanadi Parkı içinde birçok heykel barındırmakla birlikte hareketliliği ile ön plandadır. Senato Meydanını çevreleyen Protestan katedrali, Fin Senatosu ve Finlandiya Üniversitesi de görülmesi gereken yerlerden. Saatler 17.00’ı gösterdiğinde Helsinki’den ayrılıyor Stokholm’e yol alıyoruz.17 saat sürecek Titanic tadında konaklama ve eğlence imkanı olan bir gemi bu yolculuğumuz ile İsveç’in başkenti Stokholm’e geçiyoruz. Gemide özel odalarda konaklama, Casino, muazzam İsveç fiyortları ile turun en keyifli bölümlerinden biri.

   Otel Konaklaması               

   Sabah Kahvaltısı

Helsinki - Stockholm

10.00 Sabah gemimiz limana yanaşıyor ve gemi seyahatimiz bitiyor. Artık Stockholm’de, Kuzeyin yıldızındayız. Tüm yolcularımızı gemiden inince aracımız ile Adalar şehri Stokholm’ün old town’u Gamla Stan’a gidiyoruz. Kent merkezinde bu adaları birbirine bağlayan 50 civarı köprü bulunmakta. Kentin üçte bir oranını kanallar oluşturmakta. Doğa tarihi, Modern Sanatlar, Nobel ve ulasalın da içinde yer aldığı birçok müzeyi gezebileceğimiz medeniyetin sonuna kadar tadına varacağınız bir şehir.. Ulaşım için özellike metro ağını kullanılmasını öneriyoruz çünkü metroları bildiğimiz metrolardan çok farklı yolcularımızın bunu deneyimlemesini özellikle önermekteyiz. Stokholm pass kart edinip günlük bütün ulaşım ağını ve müzeleri aynı kart ile de kullanabiliyoruz. Stockholm’n mimari, sanatsal, kültürel yapısını ziyaret edeceklere ise özellikle Vasa Müzesi ve Nobel Müzesinin bulunduğu özel bir öneme sahip meydanını görmelerini önermekteyiz. Saatlerimiz 22.00’ı gösterene kadar Stockholm’de bulunacağız. Sonrasında ise Kuzey’in gizemli şehirleri için yola çıkacağız.

  Viking Line Gemi Yolculuğu

Stockholm - Flam

Stockholm’den saat 22.00’da ayrılıp, yapacağımız gece yolculuğunun ardından, Norveç’in gizemli fiyortlarının tam ortasında yer alan Flam kasabasına varıyoruz. Flam’a varmadan önce Norveç’in doğası içinde yapacağımız bu yolculukta fotoğraf karesi yakalamak için aracımızın penceresinden ayrılamayacağınızı belirtmek isteriz. Doğal güzelliklerin zirveye ulaşacağı, oksijenin temizliğini kesintisiz hissedeceğiniz bir kasaba burası. Doğa yürüyüşleri yapmak için oldukça ideal bir bölge. Meraklılarına ise, tren istasyonu içerisinde Flam Railway Müzesini ziyaret ederek demiryolunun tarihine küçük bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Flam gezimizin en can alıcı noktasına, isteyenler için Flam trenine binmeye geliyor sıra. Myrdal-Flam arasındaki tarihi tren yolundan geçerek, 45 dakika sürecek doğa içinde bir seyahate çıkıyoruz. Tren yolculuğunu efsaneleştiren büyük şelaleler içinde bir mistik dans show izleyebilir, kendinizi fantastik bir film karesinde hissedebilirsiniz. Tren yolcuğu tercih etmeyen yolcularımız ise botlarla fiyort turuna katılabilir ve eşsiz manzarayı farklı açılardan deneyimleyebilirler. Saatlerimiz 12’.00’ı gösterdiğinde ise Flam kasabasına veda ediyor ve Bergen’e yol alıyoruz.

Flam - Bergen 170 km

Flam Bergen arası sadece 170 km, yaklaşık 2-3 saatlik bir yolculuğun ardından Bergen’e ulaşıyor ve direkt olarak otelimize geçiyoruz. Otelde dinlendikten sonra, serbest zamanınızda Bergen’i dolaşma fırsatımız buluyoruz, Kuzey’in beyaz geceleri batmayan güneşi sayesinde Norveç’in ikinci büyük ve en önemli turizm şehri olan Bergen’de Hansa House, balık pazarı, ünlü meydanı başta olmak üzere geziyoruz. Renkli mimarisi ile oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip Bergen. Özellikle balık pazarında daha önce görme/yeme fırsatı bulmadığımız deniz ürünlerini bulabiliyorsunuz. Bergen konaklamamız ardından sabah kahvaltı sonrası Stavanger için yola çıkıyoruz. Stavanger’e ulaşmak için muazzam fiyortlar içinde bu kez 4 farklı gemi yolculuğu yapıyoruz. Stavanger’e gitmek ve deneyimlemek için heyecanla beklediğimiz yer olan Lysef Fiyordunda yer alan ünlü Pulpit Kaya’sını çıkmadan bir yere ayrılmıyoruz tabii ki.

 

Flam - Bergen

Flam Bergen arası sadece 170 km, yaklaşık 2-3 saatlik bir yolculuğun ardından Bergen’e ulaşıyor ve direkt olarak otelimize geçiyoruz. Otelde dinlendikten sonra, serbest zamanınızda Bergen’i dolaşma fırsatımız buluyoruz, Kuzey’in beyaz geceleri batmayan güneşi sayesinde Norveç’in ikinci büyük ve en önemli turizm şehri olan Bergen’de Hansa House, balık pazarı, ünlü meydanı başta olmak üzere geziyoruz. Renkli mimarisi ile oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip Bergen. Özellikle balık pazarında daha önce görme/yeme fırsatı bulmadığımız deniz ürünlerini bulabiliyorsunuz. Bergen konaklamamız ardından sabah kahvaltı sonrası Stavanger için yola çıkıyoruz. Stavanger’e ulaşmak için muazzam fiyortlar içinde bu kez 4 farklı gemi yolculuğu yapıyoruz. Stavanger’e gitmek ve deneyimlemek için heyecanla beklediğimiz yer olan Lysef Fiyordunda yer alan ünlü Pulpit Kaya’sını çıkmadan bir yere ayrılmıyoruz tabii ki.

   Otel Konaklaması               

   Sabah Kahvaltısı

Bergen - Stavanger

Kuzey Avrupa turumuzda Stavanger’e ulaşmak için yaklaşık 3 saat muazzam fiyortlar içinde bu kez 4 farklı gemi yolculuğu yapıyoruz. Kuzey Denizinin dibinde şirin ve tarihi bir liman kenti. Norveç’in en büyük dördüncü şehri, 2008 Avrupa Kültür Başkenti ve önemli bir ticari şehir Stavanger. Kuzey denizinde ilk petrol burada keşfedilmiş, bu sebeple ünlü bir petrol müzesi mevcut şehirde. Old Town’a gittiğinizde, beyaz ve çevresi çiçeklerle süslenmiş ahşap evler arasında arnavut kaldırımlı sokaklarda yürümekten oldukça keyif alacaksınız.Stavanger’e gitmek ve deneyimlemek için heyecanla beklediğimiz yer olan Lysef Fiyordunda yer alan ünlü Pulpit Rock’a çıkmadan bir yere ayrılmıyoruz tabii ki. Bu deneyimi yaşamak isteyen yolcularımızla binlerce turistin akın ettiği Pulpit Rock için toplamda 4 saatlik bir trekking yapıyoruz. Saatlerimiz 18.00’ı gösterdiğinde Stavanger’den ayrılıyor Kopenhag’a doğru yola çıkıyoruz.

Stavanger - Kopenhag

Stavanger’den yola çıkışımızın ardından uzun bir yolculuk bizleri bekliyor.Yolcularımıza en önemli tavsiyemiz ise Öresund Köprüsü’nü geçerken telefonlar hazır vaziyette olmalarıdır. Öresund Köprüsü dünyanın en uzun köpürüsü olan denizin üzerinde başlayıp denizaltından devam eden mühendislik harikası bir yapı. Kopenhang’a sabah saatlerinde varıyoruz ve şehrin merkezinde, Tivoli Bahçesi manzaralı otelimizde konaklıyoruz. Dinlenme ardından şehri gezmek için otelimizden 5 dk yürüyüş mesafesinde olan şehir meydanına varıyoruz. Dünyadaki en mutlu insanların burada yaşadığı söyleniyor, bu durumu şehri gezerken yaşayan halktan, yaşam tarzlarından, zarif insanlarından kolayca anlayabiliyorsunuz. Şehri bisikletle gezmek isteyenler için Nyhavn’a (renkli evler bölgesi) gitmek oldukça keyifli bir deneyim olacaktır. Birbirinden görkemli binalar, huzur ve güven dolu yaşam, müzeler ve yeşille iç içe parklar renk katıyor Kopenhag gezisine. Tivoli bahçelerine girip lunaparkta 100 yaşına girecek elle kontrol edilen bir roller Costera binebilirsiniz. Kopenhang orta yerinde bulunan özerk bölge Christiana ziyaret edebilirsiniz. Christiana kendi yasası bulunan kendi kuralları içinde yaşayan hatta girişinde ”Şuan Avrupa Birliği sınırlarından çıkıyorsunuz” tabelasını göreceğiniz sıra dışı bir bölgedir. Kopenhang’tan sabah kahvaltımız sonrası aracımızla ayrılarak yine bir gemi yolcuğu ile Hamburg’a yol alıyoruz.

Kopenhag - Hamburg

Kopenhag otel konaklamamız ardından yola çıkıyor ve 15.00’da Kuzey Avrupa turumuzun önemli duraklarından biri olan, Almanya’nın ikinci büyük şehri Avrupa Birliği’nin de altıncı metropolü olan Hamburg’a varıyoruz. Liman şehri olan Hamburg’da, Venedik’ten daha fazla köprü bulunmaktadır. Kuzey Almanya’da bulunan en ünlü kiliselerden olan St. Michaelis Kilisesi şehirde bulunan en önemli yapılardan birisi ve tarihi 17. Yüzyıla kadar uzanmakta. Şehir içinde birçok park bulunmakta ve yürüyerek çok keyifli bir gezi geçirebileceğiniz bir şehir Hamburg. Hamburg’da yolcularımızın en çok tercih ettiği yer sabah 9.00 akşam 9.00’a kadar saat açık olan ‘‘Miniature Wunderland” oyuncak müzesi oluyor. Yiyecek ve içecek konusunda da bize birçok güzel alternatif sunuyor Hamburg şehri. Bu keyifli günü 23.59’da Hollanda’ya hareket ile sonlandırıyoruz.

Hamburg - Giethoorn

Gece 23.59’da Hamburg’dan başlayan yolculuğumuz saatler 09.00’ı gösterdiğinde, Hollanda’nın doğa harikası olan köylerinden birinde, Hobbit Köyü olarak adlandırılan, motorlu araç olarak sadece teknelerin kullanıldığı, ahşap köprülerle birbirine bağlı olan masal tadında GIETHOORN’de son buluyor. Ve 3 saat boyunca bu doğa harikasının tadını çıkarıyoruz. Küçük teknelerle harika köyün kanallarında, doğanın içinde gezimizi tamamlıyoruz. Saatlerimiz 12:00’ı gösterdiğinde de rotamızın son ülkesi Amsterdam’a yolculuğumuz başlıyor.Gece 23.59’da Hamburg’dan başlayan yolculuğumuz saatler 09.00’ı gösterdiğinde, Hollanda’nın doğa harikası olan köylerinden birinde, Hobbit Köyü olarak adlandırılan, motorlu araç olarak sadece teknelerin kullanıldığı, ahşap köprülerle birbirine bağlı olan masal tadında GIETHOORN’de son buluyor. Ve 3 saat boyunca bu doğa harikasının tadını çıkarıyoruz. Küçük teknelerle harika köyün kanallarında, doğanın içinde gezimizi tamamlıyoruz. Saatlerimiz 12:00’ı gösterdiğinde de rotamızın son ülkesi Amsterdam’a yolculuğumuz başlıyor.

Giethoorn - Amsterdam

Eşi görülmeyen doğa harikası Hobbit Köyü ile başlayan Hollanda seyahatimizin bir sonraki durağı AMSTERDAM oluyor. Saatler 15.00 ı gösterdiğinde Amsterdam’da otelimizde olmayı planlıyoruz. Ve hemen ardından şehri gezmeye başlayabilirsiniz. Muhteşem bir gece hayatı ve inanılmaz bisiklet trafiğiyle Amsterdam bizleri büyülemek için bekliyor olacak. Güzel bir bisiklet serüveni yaşamak için, keyifli müze deneyimleri ve eşsiz sokak kültürü için 2 gün konaklamamız olan Amsterdam’da bolca zamanımız olacak.

   Otel Konaklaması               

   Sabah Kahvaltısı

Amsterdam

Sabah otel kahvaltısından sonra şehir gezimize devam ediyoruz.  Amsterdam'da geçireceğimiz 2 gün bonca şehrin altını üstüne getireceğiz. İnanılmaz bisiklet trafiği ve benzersiz güzelliğiyle ile Amsterdam sizleri büyülemek için bekliyor olacak. Amsterdam, heyecanı çok, adrenalini yüksek bir şehir. İlk günkü zaman diliminde dünyanın en popüler bisiklet şehrinde güzel bir bisiklet deneyimi yaşayabilir, eşsiz sokak kültürünü keşfedebilir ya da sadece sokaklarında yürüyerek, kanallardan, köprülerden geçerek bu şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Günün sonunda ise muhteşem bir gece hayatı ve eğlencesi ile ünlü Red lights District bölgesi sizleri bekliyor. Görülmesi gereken yerleri not almayı unutmayın. Bu aşamada Eyoblog ve koordinatörlerimiz size yardımcı olacaktır. 

   Otel Konaklaması               

   Sabah Kahvaltısı

Amsterdam - İstanbul 

Turun sonundayız, artık rüya yolculuğundan uyanma vakti. Yolculuk boyu çok şeyi konuşuyoruz, anılarımızdan bahsediyoruz. 40 farklı genç ile her sabah farklı bir ülkede uyanarak devam eden yolculuğumuzun son evresi. 14.40 kalkışlı THY TK1958 sefer sayılı Amsterdam – İstanbul uçağı ile Kuzey Avrupa turumuzu sonlandırıyoruz.

  Uçak Yolculuğu

 

ÖDEME PLANI

Katılmak istediğiniz turu seçin!
Daha Önce Katıldınız mı?
Ödeme Türü
Katılımcı Sayısı

Not: Grup indirim kodunuzu siz ve arkadaşlarınız 7 gün içinde Kullanabilrsiniz.
Kontenjanlarımızın %90'ı Mart ayında dolmaktadır.

BİLMENİZ GEREKENLER

Eyobus Portal (Kullanıcı Paneli)

Bütün EYOBUS katılımcıları için özel kullanıcı paneli mevcut olup kısa sürede kayıt olabilirsiniz. Başvuru sürecinizi takip etmeniz ve tur seçiminiz yapmanızda yardımcı olacak bu sistem aynı zamanda vize sürecinizi de kolaylaştıracak, gerekli ve eksik evrakların takibini çok daha rahat yapabileceksiniz. Bu kullanıcı paneli sayesinde evraksal olarak da hiçbir aksaklıkla karşılaşmadan, ofis ile katılımcı arasındaki iletişimin sürekli aktif kılınmasına yardımcı olur. Ödeme planınızı bu panelden takip edebilir aynı zamanda ödeme bilgilerine kolayca bu panel üzerinden erişebilirsiniz.
Dinamik kur sistemi ile kredi kartıyla yada euro havale olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize İşlemleri

Yolculuğumuz öncesi vize işlemleri hakkında hepinizin aklında soru işareti olan şeyler ile ilgili bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz. Eyobus programlarına katılabilmeniz için Schengen vizesi almanız gerekmektedir. Schengen Vizesi tek bir vize ile Avrupa şehirlerine giriş izni veren vizenin adıdır. Fakat Eyobus programında Schengen Bölgesine birden fazla giriş-çıkış olduğu için "Çok Girişli Schengen Vizesi (Multi)" sahibi olmalısınız.

Vize işlemlerine dilerseniz bireysel; dilerseniz ekip arkadaşlarımızla birlikte adım adım işlemleri tamamlayarak başvurabilirsiniz. Vize ücreti 220 EURO’dur.

 

Eyobus Vize Sigortası

Vize Reddi Korkusuna Son!

Eyobus güvencesi ile seyahatini garantiye alabilirsin. EVS, Eyobus'ın sunduğu yenilikçi bir hizmettir. Bu hizmet, vize başvuruları sırasında yaşanabilencek her durumunda sizi korur. Vize başvurunuz reddedilse bile, Eyobus EVS ile ödediğiniz tur ücretinde herhangi bir kesinti yapmaz, ödediğiniz tüm ücreti size geri iade eder. Böylece seyahatiniz için harcadığınız parayı kaybetme riski ortadan kalkar.
 

EVS Ücreti 
349 EURO'dur.
*Eyobus Vize Sigortası kişinin talebi doğrultusunda yapılmaktadır.


Kimler Katılamaz?

– 18-48 yaş aralığında olmayanlar
– Hayali olmayanlar
– Parasıyla değil mi tavrında olanlar
– Farklı organizasyonlarla karıştıranlar
– Seçilmek için araya birini sokanlar

Bavul ve Sırt Çantası Hakkında

Kuzey Avrupa turunda bütün katılımcıların yanlarında THY standartlarında 1 adet orta boy bavul ve 1 adet sırt çantası ya da benzer boyutta el çantası alma hakkı vardır. 

Fiyat Politikası

EYOBUS fiyat politikasını belirlerken hizmet, kalite ve fiyat değerlendirmesini göz önünde bulunduran bir yol izler. Karşılaştırmalı değerlendirmede en uygun fiyatı vaat eder.

EYOBUS 2013 yılından günümüze toplamda düzenlediği 65 farklı tarihte 90 otobüsümüz ve 4600’e yakın katılımcısının geri dönütlerinden edindiği tecrübe ile nitelikli Avrupa turları düzenlemeye devam etmektedir.

Kaçak acenta faaliyetlerinin karşısında olup, TÜRSAB belgeli ve TÜRSAB garantisi altında turlar düzenlemektedir. Belge Numarası: 9458

Otobüsle avrupa turu alanında en eski belge numarası ile, bu sektörde kurucu ve lider olduğunu göstermektedir. 

EYOBUS Turizm A.Ş. Türkiye seyahat acentalar birliği (TÜRSAB) bünyesinde bulunan, A grubu bir seyahat acentasıdır. EYOBUS aracı bir şirket değildir.

TÜRSAB zorunlu paket tur sigortası ve sözleşmesi ile turunuz ve tüm haklarınız güvence altındadır.

EYOBUS tur programı sırasında konaklama yapılacak otelleri özenle seçer. Katılımcıların rahat etmesi için 2 kişilik odalarda, şehir merkezine ulaşımın kolay olacağı konumları tercih eder.

2013’den bu yana aralıksız çalıştığımız otobüs firmamızla, EYOBUS’ün talep ettiği ve belirlediği şoförlerle çalışma geleneği sürdürülmektedir. Ayrıca tüm otobüslerimiz 2022 Model Mercedes-Tourismo modelidir.

EYOBUS katılımcılar için online platformda başvurular alır ve online ödeme sistemiyle sizi farklı yöntemlerle uğraştırmaz. Bilgileriniz kaydedilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Belli tarih aralıklarında belli kesintilerle koşulsuz iptal ve iade hakkı verilir. Sözleşme imzalayan katılımcının, imza gününden itibaren 7 gün cayma hakkı vardır ve ödemiş olduğu tüm ücret iade edilir.