Sizi Arayalım!
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Sıkça Sorulan Sorular

1 adet orta boy valiz (65 40 25* cm; 70 litre) getirme hakkına sahiptir. 1 adet ise orta sırt çantası (yaklaşık 25 L; okul çantası boyutunda) getirme hakkına sahiptir. (Not: Tekerlekler ölçülere dahildir.) Ölçü ihlali büyük boy bagaj sayılacak, ücrete tabi olacaktır. Sebebini ise "Neden bagaj ölçüleri var?" sorusunda bulabilirsiniz.

Birinci olarak tüm yolculara eşit bir hak tanımak için ölçülendirme sistemi yapılmıştır. Diğer sebebi ise, otobüslerde sizler için getirmiş olduğumuz su (3000 adet küçük su alıyoruz; 30 koli), çay, kahve, bardak gibi ürünlerin miktarının yeterli olabilmesi için böyle bir uygulamaya gidilmiştir.

50 € ödeyerek valizinizi büyük boy ölçülerine yükseltebilirsiniz. Büyük boy bavul ölçüleri (77 x 53 x 29 cm; 112 litre) olarak belirlenmiştir. Tur günü kontrol edilerek, satın alma yapmadan büyük boy valiz getirenlerden ücret alınacaktır.
NOT: EyoFly ve Kuzey Avrupa turunda bagaj hakkını THY belirlemektedir. 

Programımız yaz aylarında ve uzun süreli bir yolculuk olacağı için ince ve rahat kıyafetler almak daha konforlu bir yolculuk için son derece önemlidir. Fazla sayıda tişört almak faydalı olacaktır. Birçok ülkeden geçeceğimiz için ve Avrupa’nın yağışlı havası düşünüldüğünde yağmurluk almanızı öneririz. Ayrıca Amsterdam, Berlin, Prag gibi ülkeler oldukça kuzeyde olduklarından zaman zaman serin olabiliyorlar. Hazırlıklı olmalısınız. Valizlerimiz ise konaklamadan konaklamaya açılacaklardır. Bu sebeple yaklaşık 2 günlük kıyafetlerimizi yanınıza almalısınız. Nice, Barcelona ve Bled Gölünde yüzdüğümüzü hatırlatalım, mayolarınızı unutmayın :) Uzun süre ayakkabıyla kalmak sizi rahatsız edecekse, terlik almayı da ihmal etmeyin. Ayrıca paranızın bir kısmını valizlerde tutmanızı öneriyoruz. Üstünüzde tamamını taşımamalısınız.

Sırt çantaları yolculuk süresinde otobüsün üst bölümindeki raflarda bulunuyor. Bu sebeple istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Çantanızda yedek kıyafetlerinizi (iki veya üç günlük), havlu, terlik, diş fırçası, macunu ve varsa kullandığımız ilaçları alabilirsiniz.