Sizi Arayalım!
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Ödeme İşlemleri

Kur işlemleri için portal.eyobus.com.tr adresiniz de "Parasal İşlemler > Hesap Hareketlilikleri" bölümünde ki anlık kuru takip etmelisiniz. TL yapılan ödemelerde sizin ödeme yaptığınız dakikadaki sistemdeki kur baz alınmaktadır. Euro ödemelerinizi banka üzerinden (komisyon yansıyabilir) yada mobil havale olarak euro (€) hesaplarımıza yapabilirsiniz. Bu konuda ofis arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Harcama oranı kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Günlük ortalama 30 - 35 € arası yeterli olacaktır. Katılımcılarımızın büyük bölümü toplamda 600 €’nun yeterli olduğu konusunda bizimle hemfikir. Ekstra olarak yanınıza kredi kartı almanızı tavsiye ediyoruz. Euro geçerli olmayan ülkelerde kredi kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Evet tüm kredi kartları kullanılabiliyor, özellikle euro geçmeyen ülkelerde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yurt dışı özelliğinin açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İşleminiz güncel banka kuru üzerinden TL’ye dönüştürülerek hesap ekstrenize yansıyacaktır. Örneğin 10 € yaptığınız bir harcama güncel kur 18,5 ise 185 TL olarak yansıyacaktır. Detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

Paranızı kesinlikle euro (€) olarak yanınıza almalısınız.

Katılımcının başvurusu onaylandıktan sonra, 15 gün içinde katılım ücretinin %10’unu ödedikten sonra, kalan ay süresinde taksitlendirme yapılacaktır. Kalan 490 €’yu tur günü elden teslim ederek ödeyebilirsiniz. (Tur günü ödeyeceğiniz miktar kesinlikle € olmalı)

15 gün içerisinde tur ücretinin %10’unu ödedikten sonra, sistemde belirtilen tarihlere bağlı kalmalısınız. Ekstra durumlarda ofis arkadaşlarımızla iletişime geçerek değişiklikler yapabilirsiniz.

Ödeme yapacağınız zaman kullanıcı portalındaki güncel kur baz alınacaktır. Euro (€) olarak havale yapmanızı öneririz, TL yapılan ödemelerde kur zararından Eyobus sorumlu tutulamaz.

Evet, peşin ödeme yapabilirsiniz. Sınırlı sayıda geçerli olan Avrupa ve EyoFly turumuzda 1 Ocak 2023 tarihine kadar yapılan peşin ödemelerde, 70 € peşin ödeme indirimi uygulanmaktadır. Ayrıca erken yapılan başvurularda 1 Ocak 2023 tarihine kadar ekstra olarak 70 € erken kayıt indirimi uygulanmaktadır. Bu sayede toplam 140 € indirim hakkı elde edersiniz. Kuzey Avrupa turumuzda bu fiyat ise; 100€ peşin ödeme indirimi ve 100€ erken kayıt indirimi şeklindedir. Kuzey Avrupa turumuzda ise bu şekilde 200€ indirim kazanmış olursunuz.