Sizi Arayalım!
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Oteller

Avrupa Turumuzda  İtalya, Makedonya, Çekya , Macaristan, Hollanda, İspanya ve  Slovenya'da olmak üzere toplam 9 gece konaklama yapılacaktır.

Kuzey Avrupa Turumuzda Litvanya, Estonya, Finlandiya, Vikingline gemi , Norveç, Danimarka, Almanya, Hollanda olmak üzere 9 konaklama yapılacaktır.

EyoFly Turumuzda Macaristan, Çekya, Hollanda, İspanya, İtalya ve Slovenya'da olmak üzere toplam 9 gece konaklama yapılacaktır.

10 yıllık tecrübemizle daha önce deneyip ve memnun kaldığımız otelleri seçiyoruz. Bu süreçte zincir otel dediğimiz, kalitesini daha önce ispatlamış ve dünyanın bir çok yerinde benzer kalitede hizmet veren otelleri tercih ediyoruz. Genelde her şehir için birden çok otel alternatifimiz oluyor. Yolculuk tarihlerimizi de göz önüne alarak en iyi seçeneği uyguluyoruz. Rota sayfamızdaki oteller bölümünden, otellerimizi görebilirsiniz.

Tüm konaklamalarımız 2 kişilik odalarda yapılmaktadır.

Genelde koltuk arkadaşınız oda arkadaşınız oluyor. Ama bu bir kural değil, dilediğiniz zaman koordinatöre bildirmek şartıyla anlaşmalı olarak odalarınızda değişiklik yapabilirsiniz.