Sizi Arayalım!
İNDİRİM İÇİN SON 30 GÜN
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Sigorta

Bu konuda Türsab onaylı ve en üst düzeyden bir seyahat sağlık sigortası seçiyoruz. Seyahat Sağlık Sigortası: Seyahat esnasında karşılaşabileceğimiz sağlık risklerine karşı koruyan bir özel sigorta türüdür.

Sigortanız başınıza gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı tam donanımlı olarak yapılmaktadır. Hastanelerde ödemiş olduğunuz tutarı, fatura ve hastaneden alacağınız dokümanlarla birlikte Türkiye’de geri almaktasınız. Detaylı bilgiyi dilerseniz ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

Düzenli ilaç kullanımında yanınıza seyahat süresinde yetecek kadar ilaçlarınızı almalısınız. İlaçlarınızı yurt dışından zorunlu kalmadıkça almamanızı öneriyoruz. Uzun bir tur programına sahibiz ve bu süreçte bazı ülkelerde sigorta kapsamında olurken, bazı ülkelerde sigorta kapsamında olmayabilir.

Eyobus Vize Sigortası; sadece EYOBUS’ın gerçekleştirdiği turlar için geçerli, tüm evrakları eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine rağmen konsolosluğun vize reddi vermesi veya vizeyla alakalı yaşanabilecek herhangi bir  durumda ödenen tur ücretinde hiç bir kesinti olmadan %100 iade garantisi sağlamaktadır. Sadece Eyobus’a özeldir ve vize başvurusu yapan kişinin muhattabı sigorta şirketi değil, EYOBUS TURİZM A.Ş.’dir.

EVS ücreti Avrupa ve EyoFly Turunda;
                  1 Ocak tarihine kadar 199 EURO
                  
1 Ocak - 1 Mart tarihleri arası 249 EURO
                  1 Mart tarihinden itibaren 299 EURO


EVS ücreti Kuzey Avrupa Turunda;
                  1 Ocak tarihine kadar 229 EURO
                  
1 Ocak - 1 Mart tarihleri arası 299 EURO
                  1 Mart tarihinden itibaren 349 EURO 
 

olup kişinin talebi doğrultusunda yapılmaktadır.