Sizi Arayalım!
İNDİRİM İÇİN SON 30 GÜN
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Vize ve Pasaport İşlemleri

Başvuru sırasında pasaportunuz olmasına gerek yoktur. Pasaport başvurunuzu turunuzun başlamasına en geç 6 ay kalaya kadar yapabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz vergiden muaf olarak da pasaport çıkarabilirsiniz

Seyahat tarihinize 3 ay kala ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçiyorlar. Vize evraklarını tamamladıktan sonra vize başvurularınız sırayla başlıyor.

Eğer yeşil pasaport sahibi değilseniz ve seyahat süresini kapsayan Schengen vizeniz yok ise, vize ücretimiz 200 €. Dilerseniz kendiniz Schengen Vizesi başvuru yapabilirsiniz.

Pasaportunuzun en az 1 yıllık geçerliliği olmalıdır. Eğer öğrenciyseniz sadece defter bedeli ödeyerek pasaport çıkartabilirsiniz. Onun dışında 10 yıllık pasaport almanız uzun vadede daha avantajlı olacaktır.

Pasaport başvurunuzu tur başlangıç tarihinden en az altı ay önce bulunduğunuz il ve ilçenin nufüs müdürlüğünden yapabilirsiniz. Pasaportunuzun en az 1 yıllık geçerliliği olmalıdır. Eğer öğrenciyseniz sadece defter bedeli ödeyerek pasaport çıkartabilirsiniz.  "www.randevu.nvi.gov.tr" adresinden randevu alabilirsiniz. Nufüs müdürlüğünüzden Umuma Mahsus (bordo pasaport), Husisi (yeşil pasaport) ve diğer pasaport türleri için başvuru yapabilirsiniz.

Tur bitiş tarihinden itibaren en az altı aylık pasaportunuz olması gerekmektedir. Mesela Temmuz ayındaki programa katılacaksanız, Ocak ayına kadar geçerliliği olan bir pasaportunuz olmalı.

Eyobus Vize Sigortası; sadece EYOBUS’ın gerçekleştirdiği turlar için geçerli, tüm evrakları eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine rağmen konsolosluğun vize reddi vermesi veya vizeyla alakalı yaşanabilecek herhangi bir  durumda ödenen tur ücretinde hiç bir kesinti olmadan %100 iade garantisi sağlamaktadır. Sadece Eyobus’a özeldir ve vize başvurusu yapan kişinin muhattabı sigorta şirketi değil, EYOBUS TURİZM A.Ş.’dir.

EVS ücreti Avrupa ve EyoFly Turunda;
                  1 Ocak tarihine kadar
 199 EURO
                  
1 Ocak - 1 Mart tarihleri arası 249 EURO
                  1 Mart tarihinden itibaren 299 EURO


EVS ücreti Kuzey Avrupa Turunda;
                  1 Ocak tarihine kadar 229 EURO
                  
1 Ocak - 1 Mart tarihleri arası 299 EURO
                  1 Mart tarihinden itibaren 349 EURO 
 

olup kişinin talebi doğrultusunda yapılmaktadır.