Sizi Arayalım!
Galeri Katılımcı Yorumları Portal Giriş Hemen Başvur
S.S.S. İletişim Bankalar Neden Eyobus? Biz kimiz Destek Hattı: +90 0850 885 03 96

Başvuru İşlemleri

Başvuru formundaki en önemli bölümler ve en çok hatalı girilen bölümler telefon, mail ve TC bilgileridir. Numaranızı ve mailinizi hatalı girmeniz durumunda size bilgilendirme mesajları ulaştırılamayacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra mutlaka sisteme giriş yaparak telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir. Profil fotoğrafı yüklemeniz öncelikli değerlendirilmenizi sağlayacaktır. (Yurt dışından yapılan başvurularda ve KKTC katılımcılarına sadece mail gitmektedir.) TC numaranızı ve doğum bilgilerinizi hatalı girmeniz durumunda sistem sizi otomatik olarak eleyecektir. Çünkü bilgileriniz doğrulanmamış olacak ve sahte başvuru olarak algılanacaktır.

Başvuru sırasında pasaportunuzun olmasına gerek yoktur. Pasaport başvurunuzu turunuzun başlamasına en geç 6 ay kalaya kadar yapabilirsiniz.

Referans numarası tur başvurunuzun kabul edilme ihtimalini arttıracaktır. Eyobus Referans Numarası: EYOBUS’e katılmış bir arkadaşınızın 10 haneli telefon numarasından oluşmaktadır.

En az 3 arkadaşınızla yapmış olduğunuz başvurularda kazanmış olduğunuz indirim oranıdır. Kişi sayısı arttıkça indirim oranı da artmaktadır. Grup indirimlerinden faydalanabilmeniz için sizin için oluşturulan özel kod ile arkadaşlarınızla beraber grup başvurusu yapabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yada eklemek istedikleriniz kısmında arkadaşınızın ismini belirtmelisiniz. Örneğin 3 kişi başvuru yaptığınızda kişi başı 40€ indirim uygulanırken, 9 ve üstü başvurularda kişi başı 100 € indirim kazanabilirsiniz. (İndirim Oranı: 40 € - 100 €; Kişi sayısı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. 1 Hafta içinde yapılan başvurularda geçerlidir.)

Eyobus kişisel harcamalarınız dışında sizden ekstra ücret talep etmez. Eğer tur tarihlerini kapsayan Schengen Vizeniz yada Yeşil Pasaportunuz yoksa; bizimle birlikte vize başvurusu yaparsanız 200 € vize ücreti ödemelisiniz.

Başvurunuz, başvurusu sırana göre 7 iş günü içerisinde değerlendirecektir. Size mail ve kısa mesaj yoluyla olumlu yada olumsuz olarak bildirilecektir.

Katılımcılarımız, başvuru formundaki verdiği cevaplara göre değerlendirilmektedir. Bu yüzden formdaki sorulara verdiğiniz yanıtlar son derece önemlidir. Buna ek olarak Avrupa Turu için 18 - 30 yaş olmanız; EyoFly Turu için 18 - 39 yaş olmanız; Kuzey Avrupa Turu içinse 18 - 48 yaş aralığında olmanız gerekmektedir. Öğrenci yada sigortalı çalışan değilseniz başvurunuz olumsuz değerlendirilecektir.

Arkadaşınızla gelmek ya da gelmemek sizin için bir dezavantaj değildir. Katılımcılarımızın %80’i yalnız katılıyorlar fakat bir otobüs dolusu yeni arkadaşla geri dönüyorlar. Yolculuk günü yapacağımız oryantasyon toplantısında ve otobüs içi etkinliklerimizle tüm yolcularımızın kaynaşmanızı sağlayan tanışma oyunları oynayacağız. 20 gün sonunda onlarca yeni dostunuz olacağından şüpheniz olmasın.

Hayır, İngilizce bilmenize gerek yoktur. Koordinatörlerimiz bu konuda size her zaman yardımcı olacaklardır. Bugüne kadar katılmış olan katılımcılarımızın bir bölümü İngilizce bilmeden katıldılar ve sorun yaşamadılar.

Başvurunuzun onaylandığı tarihten itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahipsiniz. 14 gün sonrası yapılacak iptal talepleri için turun başlamasına; 91 gün ve öncesi yapılan iptallerde %10, 61 - 90 gün arası yapılan iptallerde %30, 45 - 60 gün arası yapılan iptallerde %50, 31 - 45 gün arası yapılan iptallerde %60, turun başlamasına 30 gün ve daha az süre kalan iptallerde ise iade yapılmamaktadır. (Kesintiler tur bedeli üzerinden yapılacaktır.)

Önceden bilgilendirme yapmanız durumunda ekip arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Kullandığınız ilaçları yanınıza alarak turlarımıza katılabilirsiniz, koordinatörlerimiz yardımcı olacaktır. Eğer başvuru süreçlerinde bilgilendirmeyip, son gün bilgilendirme yapmanız durumunda koordinatörlerimiz sizi turdan çıkarma hakkına sahiptir.

Başvurunuz onaylandıktan sonra sözleşmenizi onaylayıp, evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. Evraklarınızı göndermeden önce portal üzerinden kolay bir şekilde yükleyep, onaylanmasını beklemelisiniz. Daha sonraki her adımda sizi bilgilendireceğiz.